برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم: قرارداد ۳۰ میلیارد تومانی پرسپولیس امضا شد

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۲۰ — ایرنا

نماینده تام الاختیار وزارت ورزش و جوانان در خصوصی سازی باشگاههای پرسپولیس واستقلال اعلام کردکه هیات مدیره باشگاه استقلال هفته آینده معرفی می شود و قرارداد ۳۰میلیاردی پرسپولیس باحامی مالی به امضا رسید.

امیر رضا خادم

امیررضا خادم گفت: سرانجام پس از چندین نشست و توافقات صورت گرفته امروز قرارداد ۳۰ میلیارد تومانی بین پرسپولیس با حامی مالی امضا شد.

وی افزود: نکته حائز اهمیت در این است که هیات مدیره پرسپولیس که بیشتر آنها افراد آشنا به حوزه اقتصادی و تامین منابع مالی هستند می توانند به جز این آورده ، منابع مالی بیشتری را برای این باشگاه فراهم کنند.

وی درعین حال اظهارداشت: قرارداد امضا شده با حامی مالی پرسپولیس در تاریخ باشگاهداری ایران کم نظیر است ودیگر نگرانی برای مسایل اقتصادی پرسپولیس نخواهیم داشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار امیدواری کردکه هیات مدیره جدید از تیم اقتصادی و حامی مالی پرسپولیس حمایت کنند تا نتیجه بهتری گرفته شود وبا توجه به این شرایط پرسپولیس دیگر مشکل اقتصادی نخواهد داشت واز طرفی هواداران هم نگران نباشند.

**حامی مالی استقلال معرفی می شود

خادم درباره آخرین وضعیت باشگاه استقلال هم گفت : برای این باشگاه با چند گروه معتبر اقتصادی در حال مذاکره هستیم و تا اوائل هفته آینده حامی مالی مناسبی برای استقلال معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: همزمان با رایزنی گروه معتبر برای حامی مالی استقلال بررسی گزینه های هیات مدیره این باشگاه در دستور کار قرار دارد.

خادم اعلام کرد که هفته آینده هیات مدیره استقلال هم معرفی خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391