برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم: هدف ما شفاف‌سازی هزینه‌های فوتبال است نه دخالت در قرارداد بازیکنان

دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۳۸ — تسنیم

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بحث ما شفاف سازی هزینه‌های فوتبال است نه دخالت در قرارداد بازیکنان.

امیر رضا خادم

امیر رضا خادم در توضیح بحث شفاف‌سازی قراردادها در فوتبال اظهار داشت: وزارت ورزش در قرارداد بازیکنان دخالتی نکرده‌ است. در واقع این پیشنهاد تخصصی سازمان لیگ و اهالی فوتبال بوده و هدف ما نظام‌مند کردن و شفاف‌سازی هزینه‌های فوتبال است. آنچه ما از فدراسیون و سازمان لیگ خواسته‌ایم همین شفاف‌سازی هزینه‌های فوتبال است و اینکه اگر پولی از بودجه دولتی صرف می‌شود بی‌حساب و کتاب نباشد.

وی ادامه داد: ما در بحث قرارداد بازیکنان دخالتی نداریم بلکه آنچه سازمان لیگ به ما پیشنهاد داده سقف هزینه باشگاه است که حسابرس دارد و سازمان بازرسی بر آن نظارت می‌کند. تمام بحث ما همین یک جمله یعنی شفاف‌سازی هزینه در فوتبال است. سایر مسائل مباحث تخصصی است که نه به آن ورود می‌کنیم و نه صلاحیت ورود به آن را داریم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال یادآور شد: سازمان لیگ به ما اعلام کرده بحث سقف هزینه باشگاه‌ها موضوعی است که در اروپا هم دنبال می‌شود و حتی پلاتینی نیز این مسئله را پیگیری می‌کند.

خادم در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: به طور حتم تا پایان سال شرایط کامل حقوقی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس از طریق سازمان خصوصی‌سازی را فراهم می‌کنیم و بعد از آن وزارت ورزش و جوانان دیگر وظیفه‌ای ندارد و این واگذاری از طریق وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی‌سازی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از یکی دو هفته دیگر کمیته‌ای را تشکیل می‌دهیم که نمایندگان سازمان خصوصی‌سازی و مجلس هم در آن حضور دارند تا ساز و کار واگذاری این دو باشگاه را مشخص کنیم اما به طور قطع این واگذاری در این فصل انجام نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391