برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خواجه‌وند: خصوصی‌سازی و واگذاری پرسپولیس یک تکلیف است

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۰۳ — فارس

عضو حقوقی هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با دستور وزیر ورزش و تأکید خادم، خصوصی‌سازی و واگذاری پرسپولیس به عنوان یک تکلیف باید شرایطش مهیا شود.

مهدی خواجه‌وند ، در خصوص حضورش در هیأت مدیره پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های جدی وزارت ورزش مبنی بر خصوصی‌سازی باشگاهپرسپولیس، هیأت‌مدیره حال حاضر انتخاب شد اما با توجه به دستور وزیر ورزش و تأکید خادم خصوصی‌سازی و واگذاری پرسپولیس به عنوان یک تکلیف باید شرایطش توسط این هیأت‌مدیره مهیا شود. این به عنوان یک سیاست کلی به هیأت‌مدیره ابلاغ شده و ما در سال جاری در کنار مسائلروزمره این موضوع را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

وی افزود: با توجه به اعتمادی که به اعضای هیأت مدیره و اینجانب شده بالاخره تأکید بر این بود که هیأت‌مدیره پرسپولیس از لحاظ حقوقی با انتخاب یک فرد مشکلی نداشته باشد من هم با توجه به وظیفه‌محول شدهبه دنبال این هستم کهبار حقوقی مشکلات را از بین ببرم و یا آن را به حداقل برسانم. برای ما بسیار مهم است که از لحاظ حقوقی، باشگاهی بدون مشکل با توجه به اتفاقات گذشته داشته باشیم و این تأکید معاون پارلمانی وزارت ورزش است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا به دنبال تغییرات در قسمت حقوقی باشگاه هستید یا خیر، گفت: ما باید شرایط را حفظ کنیم، من تغییرات خاصی را در دستور کار هیأت مدیره نمی‌بینم. ما نیامده‌ایم همه چیز را شخم بزنیم آمده‌ایم تا مشکلات را برطرف کنیم و اگر قرار باشد تغییراتی انجام شود بالاخره مدیرعامل درباره باشگاه تصمیم می‌گیرد. هیأت مدیره به دنبال فراهم کردن سیاست‌های کلی باشگاه از قبیل خصوصی‌سازی و واگذاری و ایستادن باشگاه روی پای خودش است آن هم از لحاظ اقتصادی.

خواجه‌وند در پاسخ به اینسؤال که برخی می‌گویند اعضای هیأت‌ مدیره رفیق‌های قدیمی خادم هستند، گفت: این موضوع درست نیست بالاخره هیأت‌مدیره‌ای انتخاب شده که باید به آن فرصت و وقت داده شود، شما دیدید برای انتخاب این هیأت‌مدیره چقدر وسواس به خرج داده‌اند این موضوعات صحت ندارد و رفاقت برای انتخاب هیأت‌مدیره در دستور کار قرار نداشت.

عضو حقوقی هیأت‌مدیره باشگاه درباره اسپانسر تیم نیز گفت:‌ قرارداد اسپانسر با وزارت ورزش بسته شده ما هم جلسه‌ای ۶ ساعته روز گذشته با این اسپانسر داشتیم تا مشکلات حقوقی را برطرف کنیم. بالاخره برای عقد قرارداد با این اسپانسر کارهای محکمی شده و دو طرف به دنبال این هستند تا بتوانند به یکدیگر کمک کنند این کار مهمی بود که انجام شده است.

وی افزود: مطمئن باشید با توجه به خبرنگارانی که داریم نام اسپانسر هم مطرح می‌شود و در اینباره مشکلی نیست.

خواجه‌وند در پاسخ بهاینکه که چرا عقد قرارداد با این اسپانسر یک ساله است، گفت:‌ با توجه به اینکه باشگاه باید واگذار شود نمی‌توانستیم بیش از یک سال با این اسپانسر قرارداد ببندیم. شما در بند ۷ احکام هیأت‌مدیره اگر دقت کنید به صراحت همه چیز را وزیر به هیأت‌مدیره تکلیف کرده که باید این مسائل را در دستور کار قرار دهید. ما باید از لحاظ حقوقی و قانونی نیز باشگاه را به روز کنیم.

وی در پایان درباره پرونده‌های حال حاضر باشگاه نیز گفت:‌ خوشبختانه با نامه فیفا بابت مطالبات کاروالیو و وینگادا، مشکل هر دوحل شد و در خصوص پرونده‌های دیگر نیز سعی می‌کنیم با بررسی‌های انجام شده مشکلات رابرطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391