برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلیان: قانون سقف بودجه در درازمدت جواب نمی‌دهد!

دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۸ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: بین باشگاه‌ها باید تفاوت قائل شویم، اما تبعیض نگذاریم چرا که باید بین یک باشگاه ته جدولی و یک باشگاه درجه یک تفاوت گذاشت.

مهرزاد خلیلیان

مهرزاد خلیلیان، بابیان اینکه در تمام دنیا تیم‌های بزرگی وجود دارند که افتخار آفرینی‌های بزرگی می‌کنند و مسولان آن‌ها برای آن تیم‌ها تفاوت‌هایی قائل هستند، اظهارکرد: به طور مثال یک تیم که افتخار آفرینی‌های زیادی را انجام داده است باید با تیمی که هیچ افتخاری ندارد تفاوت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا منظور شما این بود که فدراسیون برای باشگاه‌های بزرگ ایران هم باید تفاوت قائل شود، تصریح‌کرد: باید بین باشگاه‌ها تفاوت قائل شویم، اما تبعیض نگذاریم و آیا به نظر شما بین باشگاه ته جدولی و یک باشگاه درجه یک نباید تفاوت قائل شد؟ بنابراین اگر می‌خواستیم درست مدیریت کنیم باید باشگاه‌ها را طبقه بندی می‌کردیم و سپاهان جزو باشگاه‌های سطح اول کشور و آسیا است که این موضوع را من نمی گویم، AFC می‌گوید.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اضافه‌کرد: حجم سرمایه گذاری باشگاه‌های بزرگ باید بیشتر باشد، زیرا نمی‌خواهیم زنگ تفریح تیم‌های دیگر آسیا بشویم، اگر تیم‌هایی مثل سپاهان و فولاد خوزستان سرمایه گذاری بیشتری کرده بودند شرایطمان در جام باشگاه‌های آسیا بهتر بود.

خلیلیان خاطرنشان‌کرد: از یک طرف دوست داریم باشگاه‌های کشور افتخارآفرین باشند و از یک طرف دیگر هم می‌خواهیم سرمایه گذاری نکنیم و این دو موضوع با هم تناقض دارند، البته باید به میزان سرمایه گذاری بازده هم داشته باشیم.

وی با اشاره به نحوه اداره تیم‌های ترکیه و وام‌های دراز مدت و کم سودی که بانک‌های این کشور به این تیم‌ها می‌دهد، افزود: در حال حاضر می‌بینیم که سطح فوتبال ترکیه فراتر از آسیا است و بازیکن می‌سازد و در فوتبالش سود آوری نیز وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با تاکید بر اینکه گذاشتن یک سقف قرارداد برای فوتبال لازم بود، اظهارکرد: رشد سرطان زای ارقام قرارداد‌ها باعث شده بود که در فوتبال طوفان راه بیفتد که خوشبختانه مسببین آن معلوم هستند و به مقامات قضایی پاسخ خواهند داد.

خلیلیان با بیان اینکه اگر سقف می‌گذاریم بدانیم برای چه باشگاهی سقف گذاشته ایم، تصریح‌کرد: به طور مثال فوتبال حرفه‌ای سقف ندارد، اما هنوز فوتبال ما به درجه حرفه‌ای شدن نرسیده است و امیدوارم با اعتدال و تعامل بیشتر به سطح فوتبال حرفه‌ای برسیم.

وی با اشاره به اینکه گذاشتن سقف بودجه برای باشگاه‌ها تنها برای کوتاه مدت موثر است و در دراز مدت جواب نمی‌دهد، خاطرنشان‌کرد: ما همیشه می‌گوییم تیم‌ها باید خصوصی سازی شود، اما یک شرکت خصوصی زمانی در فوتبال سرمایه گذاری می‌کند که به او بازدهی بدهد و یا در سال سوم به او سود دهد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: به طور مثال ترکیه به تیم‌های خود وام دراز مدت می‌دهد با سود کم که این موضوع باعث شده پیشرفت خوبی در فوتبال ترکیه شاهد باشیم و آیا بانک‌های ما چنین وام‌هایی به ما می دهند؟ مطمئنا نه!، زیرا وام‌هایی که از بانک‌ها گرفته شده است به قهقرا برده می‌شود و باعث می‌شود لطمه بزرگی به کشور وارد شود.

خلیلیان در پاسخ به این سوال که آیا با وجود سقف بودجه سپاهان در فصل آینده نتیجه خوبی می‌گیرد یا خیر، گفت: سپاهان در هر شرایطی شایستگی خود را نشان داده است و سقف قرارداد نمی‌تواند محدودیتی برای ما در گرفتن نتیجه ایجاد کند. کادر فنی قول داده است که تمام تلاش خود را برای قهرمانی سپاهان در لیگ انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391