برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوش‌نظر: تمرینات تیم سایپا از ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود

شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۳ — فارس

سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: تمرینات تیم از روز ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود.

حسین خوش‌نظر در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: ابتدا باید از فیرات و دستیارانش که فصل گذشته خیلی برای ما زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. از کادر پزشکی و تدارکات تیم هم تشکر می‌کنم. ما سه روز برای تست گیری از بازیکنان تعیین کرده‌ایم که از روز ۱۰ تا ۱۳ خرداد بازیکنان تستی می‌توانند در تمرینات ما شرکت کنند و اگر کادر فنی بازیکنی را در بین این بازیکنان تستی تایید کند از آنها استفاده خواهد کرد.

سرپرست سابق تیم پیکان ادامه داد: تمرینات تیم ما هم از روز ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود و مجید جلالی در برنامه‌هایش تقاضای برگزاری یک اردوی داخلی هم از تاریخ ۳۰ خرداد تا چهارم تیر ماه کرده و چند شهر را هم برای برگزاری این اردو پیشنهاد داده است.

سرپرست سایپا که در سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۲ هم این سمت را بر عهده داشت، با اشاره به حضور مربی اخلاق‌گرا در این تیم گفت: حضور مجید جلالی را در این تیم به فال نیک می‌گیریم و تلاش خواهیم کرد با حضور این مربی علمی و با اخلاق در برنامه‌ای سه ساله بازیکنان جوان و آینده‌داری به فوتبال ایران معرفی کنیم همانطور که در سال ۸۷ سایپا تیمی جوان را ساخت که چندین سال بازیکنان این تیم در فوتبال ایران مطرح بودند از آن تیم بازیکنانی چون ابراهیم صادقی، مجید ایوبی و محسن ارزانی هنوز در فوتبال ایران حضور دارند. این مرتبه هم جلالی می‌خواهد چنین تیمی را آماده کند. تیمی با حضور بازیکنان جوان، توانا، مستعد و با اخلاق تا سایپا تا مدت‌ها دغدغه جذب بازیکن را نداشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391