برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ملی‌پوشان می‌توانند لباس‌های‌شان را با بازیکنان تیم‌های مقابل عوض کنند

چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۱۲ — مهر

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد البسه‌هایی که شرکت آل اشپورت و روماریو اسپورت در اختیار تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی قرار داده، مشکلی نداشته و بازیکنان می‌توانند پس از هر بازی پیراهن‌های خود را با بازیکنان تیم‌های مقابل تعویض کنند.

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای در خصوص البسه تیم‌های ملی فوتبال که از سوی شرکت آل اشپورت تامین می‌شود، اعلام کرد که از البسه‌هایی که شرکت آل اشپورت و روماریو اسپورت در اختیار تیم‌‎های ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی گذاشته است، رضایت دارد.

در ادامه این اطلاعیه که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته، آمده است: "فدراسیون فوتبال ایران نه در گذشته و نه هم اکنون مشکلی با این شرکت نداشته است. در واقع البسه‌هایی که شرکت آل اشپورت و ماریو اسپورت در اختیار تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی قرار داده، مشکلی نداشته و بازیکنان می‌توانند پس از هر بازی پیراهن‌های خود را با بازیکنان تیم‌های مقابل تعویض کنند."

شرکت آل اشپورت مدت زمان زیادی است که با فدراسیون فوتبال همکاری داشته و تعهد دارد چه در رقابتهای جام جهانی و پس از آن پیراهن‌های تیم ملی فوتبال را تامین کند.

شرکت آل اشپورت پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به گونه‌ای طراحی کرده که متمایز با دوره‌های قبل بوده و با در خواست فدراسیون فوتبال به موضوع زیست محیطی (اجتماعی) اشاره کرده و نقش یوزپلنگ ایرانی را به زیبایی روی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران طراحی کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391