برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مکانی:باید به شرف کی روش درود فرستاد

سه‌شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۷ — اوج نیوز

دروازه بان ملی پوش تیم فولاد گفت:کی روش کسانی را با خود به برزیل می‌برد که بتوانند نماینده خوبی برای ۷۵ میلیون ایرانی در جام‌جهانی باشند.

سوشا مکانی

سوشا مکانی درباره اینکه چقدر امیدوار است در فهرست نهایی ۲۳ نفره تیم ملی برای جام جهانی حضور داشته باشد عنوان کرد:برای من منطق فوتبال مهم است. اعتقادی به شانس و این جور چیزها ندارم. بازیکنی که خودش را به شانس می‌سپارد آینده ای ندارد. بازیکن بایستی در زمین مسابقه خودش را نشان دهد و نیازی به صحبت در مطبوعات و رسانه‌ها ندارد. زبان فوتبالیست درون زمین مسابقه است با عملکردی که از خود ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد:هیچ بازیکنی نمی‌تواند قطعاً بگوید به جام جهانی خواهد رفت و حساب ویژه ای روی هیچ بازیکنی نمی‌توان بازکرد. بنده هیچ وقت خودم را به بنده خدا واگذار نکرده‌ام و قضاوت را به خدای خودم سپرده‌ام. تمام تلاشم را می‌کنم تا ازلحاظ فنی دربهترین شرایط قراربگیرم و دربهترین فرم خودم باشم. درتمام سال‌هایی که فوتبال بازی کرده‌ام سعی کردم حرفم را درون زمین مسابقه بزنم و هیچ‌گاه بیرون از بازی به دنبال ثابت کردن خودم نبودم. فوتبالیست روی زمین چمن فوتبال با عملکردش حرفش را می‌زند. با احترام تمام به همه خبرنگاران با شرف که هیچ گاه قلم خود را به هیچ چیز بی ارزش و دنیوی نفروخته‌اند می‌گویم آن کسانی که با جنگ رسانه‌ای می‌خواهند کارشان را جلو ببرند هیچ وقت به هدف خود نمی‌رسند

مکانی درباره اینکه به نظر می رسد رقابت اصلی میان او و علیرضا حقیقی برای حضور در فهرست نهایی باشد گفت:حقیقی دوست چندین و چند ساله من است. هر دو کارخودمان را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم یکی از نفرات حاضر درجام‌جهانی باشیم. انتخاب نهایی بازیکنان تیم ملی برعهده سرمربی تیم ملی است و می‌دانم که او انصاف را زیرپا نمی‌گذارد و مسلما کسانی را انتخاب می‌کند که بهترین‌ها هستند. بایستی درود فرستاد به شرف سرمربی تیم ملی که همیشه کسانی را برای تیم ملی انتخاب کرده است که شایستگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته‌اند.حتی اگر به برزیل هم نروم شک نداشته باشید که حرف‌هایم تغییرنخواهد کرد. درصورتی که در بین منتخبین کی روش نباشم حتماً دارای ایرادی بودم وگرنه سرمربی تیم ملی فردی نیست که حق کسی را ضایع کند. کی روش کسانی را با خود به برزیل می‌برد که بتوانند نماینده خوبی برای ۷۵ میلیون ایرانی در جام‌جهانی باشند.

وی درباره کیفت پیراهن های تیم ملی و اینکه برخی بازیکنان مدعی شدند این پیراهن‌ها از کیفیت ضعیفی برخوردار بوده اند اظهار داشت:نمی خواهم در این باره زیاد صحبت کنم.اگرمشکلی هم وجود داشته باشد مسئولین سریعاً نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام می‌دهند وداستان لباس‌ها را با چند جلسه حل می‌کنند. آنها بهتر از همه می‌دانند تیمی که قراراست به جام جهانی برود نماینده شخصیت و اعتبار یک ملت است و حتماً مسئولین با بهترین تدارکات آن تیم را روانه مسابقات می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391