برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ مازیار ناظمی به علی دایی

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۴ — ایسنا

مازیار ناظمی به اظهارات علی دایی پاسخ داد.

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در آغاز نشست خبری امیررضا خادم که به منظور معرفی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس برگزار شده بود گفت: پیش از هر چیز می‌خواهم نکاتی درباره برخی اظهارنظرهای علی دایی مطرح کنم.

وی ادامه داد: دایی اسطوره بزرگ فوتبال ایران است، ولی در جایی گفته که وزارت ورزش به رسانه‌ها پول می‌دهد که برایش مطلب بنویسند.

ناظمی در ادامه یک نسخه از روزنامه ایران ورزشی را به خبرنگاران نشان داد که تصویر محمد دادگان به صورت بزرگ در آن چاپ شده بود و به نامه انتقادی وی از وزیر ورزش اختصاص داشت. ناظمی در ادامه گفت: روزنامه ایران ورزشی نزدیک به دولت است و به طور سنتی با سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش کار کرده است. اگر می‌خواستیم به رسانه‌ها فشار بیاوریم اول از همه باید به ایران ورزشی تذکر می‌دادیم، ضمن اینکه این روزنامه تنها روزنامه‌ای است که امروز در پیشخوان خود صحبت دایی را درباره اینکه وزارت ورزش به رسانه‌ها پول می‌دهد، تیتر یک کرده است.

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در ادامه گفت: علی دایی انتقاد کرده و گفته که نباید فایل صوتی جلسه‌اش در وزارت ورزش رسانه‌ای می‌شد. با این حرف موافقم. این کار بدی است اما خود دایی در آن جلسه گفت که صحبت‌های پروین در جلسه‌ای ضبط شده و به اطلاع او رسیده است. اگر کاری بد است، همه جا بد است.

ناظمی در ادامه گفت: علی دایی اظهار کرده که فهرستی از هدایای وزارت ورزش به رسانه‌ها در دست دارد. من همین جا شفاف به شما می‌گویم که ما مطابق هر سال وظیفه داریم که از همکاران‌مان تقدیر و تشکر کنیم و همین جا هم می‌گویم که شرمنده خبرنگاران هستیم که نهایتا از ۱۴ – ۱۵ نفر آن هم با مبالغ ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومان تقدیر کرده‌ایم. زمان وزارت آقای عباسی مراسمی با حضور ۱۰۰ – ۱۲۰ نفر برگزار می‌شد و شام هم در خدمت دوستان بودیم.

وی ادامه داد: به مناسبت روز زن از ۱۷ بانوان هم تقدیر و تشکر کردیم که این نکته‌ای نیست که گاف وزارت ورزش باشد.

ناظمی همچنین گفت: اگر انتشار فایل صوتی جلسه بد است از آقای دایی می‌پرسم که اسناد امضا شده وزارت ورزش چطور به دست او رسیده است؟ پس باید قبول کنیم که همه چیز را خودمان تفسیر به رای می‌کنیم. ضمن اینکه آقای دایی قول دادند نامه‌ای که در آن سه شرط وزارت ورزش برای اختصاص پول به پرسپولیس مطرح شده منتشر کند که فعلا هیچ خبری از آن نامه نیست.

وی در پایان گفت: شفاف‌سازی مهم است. ما در حوزه خود شفاف‌سازی را انجام می‌دهیم. پس بهتر است که دوستان نیز در حوزه خود شفاف‌سازی را داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391