برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی برای روبرو نشدن با قلعه‌نویی برج میلاد را ترک کرد!

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۷ — قانون آنلاین

اینطور که از شواهد امر پیداست مشکلات قلعه‌نویی با دیگر مربیان استقلال تمامی ندارد و قرار نیست رابطه آنها با هم حسنه شود.

پرویز مظلومی

امروز در سالن همایش‌های برج میلاد، انجمن حمایت از کودکان بی‌سرپرست مراسمی برپا کرده بود که حواشی جالبی داشت. به گزارش بانک ورزش، ناصر فریادشیران، پرویز مظلومی و نادر فریادشیران از جمله مهمانان ورزشی این برنامه بودند. پس از گذشت دقایقی امیر قلعه‌نویی هم وارد سالن شد که پرویز مظلومی پس از دیدن او از جایش بلند شد و به پشت صحنه مراسم رفت و به مدیران این برنامه گفت اگر می‌دانسته که قرار است قلعه‌نویی بیاید به این برنامه نمی‌آمده!

پس از گذشت چند دقیقه گردانندگان برنامه به پشت صحنه می‌روند و به مظلومی اعلام می‌کنند به همراه قلعه‌نویی روی سن برود اما مظلومی این موضوع را قبول نمی‌کند و اعلام می‌کند اگر اسمش همراه با قلعه‌نویی خوانده شود سالن را ترک می‌کند. مسئول برنامه هم که می‌بیند مظلومی خیلی جدی است او را به همراه برادران فریادشیران به روی سن دعوت می‌کند و آنها سه نفری با تشویق حضار به روی سن رفته و جوابگوی سوالات می‌شوند. مظلومی پس از پایین آمدن از سن و قبل از اینکه نوبت قلعه‌نویی شود تا روی سن برود سالن را ترک می‌کند که این رفتار مظلومی تعجب حضار را در پی داشت. اینطور که از شواهد امر پیداست مشکلات قلعه‌نویی با دیگر مربیان استقلال تمامی ندارد و قرار نیست رابطه آنها با هم حسنه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391