برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مبارزه سرهنگ و فرهاد برای داشتن سری در میان سرها!

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۷ — تسنیم

در جدال پیکان و فجرسپاسی مشخص خواهد شد که تک سهمیه استان فارس در لیگ برتر حفظ یا به سهمیه‌های پایتخت در این رقابت‌ها اضافه می‌شود.

مرحله پلی‌آف لیگ برتر فردا آغاز می‌شود، با دیدار فجرسپاسی و پیکان در شیراز. اولین بازی و مسابقه رفت پلی‌آف. راند اول مبارزه‌ای ۱۸۰ یا شاید ۲۱۰ دقیقه‌ای که برنده‌اش می‌تواند حداقل برای یک سال سری داشته باشد در بین سرهای فوتبال ایران و جزو لیگ برتری‌ها باشد اما بازنده محکوم به حضور در لیگ دسته اول است و تلاش دوباره و دوباره برای لیگ برتری شدن.

فجرسپاسی میزبان بازی رفت پلی‌آف است. چهاردهمین تیم جدول رده‌بندی سیزدهمین دوره لیگ برتر که فصل را با غلامحسین پیروانی بد شروع کرد اما با حضور محمود یاوری کم اوج گرفت اما در نهایت به دیدار پلی‌آف رسید. فجر می‌تواند به بخت خوش خود ببالد که در نیم فصل دوم لیگ برتر عایدی داماش تماماً باخت بود و باخت و باخت و در عین حال لعنت بفرستد به بخت بدش که چرا یک‌دفعه در سه بازی آخر لیگ ذوب‌آهن به حداکثر آنچه که می‌خواست رسید.

هرچه هست تیم محمود یاوری باید از کارزار سخت و دشوار پلی‌آف جواز حضور دوباره تیمش در لیگ برتر را کسب کند. سرهنگ باتجربه که فصل گذشته هم با ذوب‌آهن در این مرحله حضور داشت و سهمیه شهرش را در لیگ برتر حفظ کرد، این بار باید «هنگ» زردپوشان شیرازی را به اردوگاه لیگ برتری‌ها بازگرداند.

او حالا با تیمی که توانایی و تجربه ذوب آهن را ندارد، بازهم در پلی‌آف است و حریف او و «هنگ» خسته‌اش پیکان فرهاد کاظمی است. کاظمی را همه می‌شناسند. او در کارش «وارد» است و راه بازی در لیگ یک را می‌ماند. تیمش در لیگ یک زیر سایه نفت مسجد سلیمان ماند اما با برتری برابر سیاه جامگان در بازی نخست پلی‌آف نشان داد، برای بازگشت به لیگ برتری بی‌تاب است.

بازی فردا تقابل تجربه یاوری است که موسپیدی کرده در فوتبال ایران با فرهاد کاظمی که به مانند دیگر «ف.ک» های فوتبال ایران زیر و بم این فوتبال را می‌داند و با آن آشناست. باید دید در این مبارزه پیروزی سهم کدام طرف می‌شود و آیا فارس در لیگ برتر می ماند یا اینکه پنجمین تیم تهرانی پای به لیگ برتر خواهد گذاشت.

برنامه دیدارهای پلی آف لیگ برتر به شرح زیر است:

شنبه - ۹۳/۲/۶ * فجرسپاسی شیراز - پیکان تهران، ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه حافظیه شیراز

پنجشنبه - ۹۳/۲/۱۱ * پیکان تهران - فجرسپاسی شیراز،‌ ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه شهدای شهر قدس

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391