برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل باشگاه صبا تا دوشنبه هفته آینده معرفی می‌شود

سه‌شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۴ — فارس

رئیس هیات مدیره باشگاه صبا گفت: مدیرعامل را تا دوشنبه هفته آینده معرفی خواهیم کرد.

اکبر غمخوار درخصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه صبا که قرار بود تا امروز اعلام شود عنوان کرد: ما از چند نفر برنامه خواسته‌ایم که هنوز به ما نداده‌اند و در حال بررسی این موضوع هستیم. تا دوشنبه هفته آینده این مساله را مشخص خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه چند گزینه برای مدیرعاملی باشگاه صبا مطرح هستند گفت: ما ۶ نفر را در نظر داریم که آقای کفعمی اعلام کرد به علت حضور در هیات مدیره سپاهان نمی‌تواند این مسئولیت را بپذیرد و ما در خصوص ۵ گزینه دیگر صحبت خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه صبا در مورد اینکه کشوری‌فرد اعلام کرده مدیرعامل از پیش تعیین شده و او هم نیازی به دادن رزومه ندارد زیرا که کارنامه‌اش مشخص است تاکید کرد: ما هنوز در این باره تصمیم نگرفته‌ایم. آقای کشوری‌فرد هم یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه است ما از او رزومه نخواستیم به هر حال باید بررسی‌ها صورت بگیرد تا بهترین تصمیم را بگیریم.

غمخوار در مورد اینکه آیا دو عضو به هیات مدیره اضافه خواهند شد یا خیر؟ تصریح کرد: ما خودمان منتخب مجمع هستیم و مجمع هم باید در این باره تصمیم بگیرد ما نمی‌توانیم کسی را به اعضای هیات مدیره اضافه کنیم. این موضوع هم هنوز توسط مجمع تصمیم‌گیری نشده است.

وی در مورد اینکه بحث تغییر نام صبا به کجا کشیده شد عنوان کرد: ما فراخوانی را آماده کرده‌ایم و قرار است فردا یا پس فردا این موضوع را اعلام کنیم تا اهالی ورزش و فرهیختگان قم پیشنهادهای خود را ارائه دهند. محدودیتی در این باره نداریم و می‌توانیم تا زمان شروع لیگ این مساله را انجام دهیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه صبا در مورد اینکه آیا تمرینات این تیم در قم برگزار خواهد شد گفت: قطعا اینگونه است زیرا این مساله از مصوبات اصلی ما بوده و شرایط را فراهم می‌کنیم تا چنین مساله‌ای رقم بخورد.

غمخوار در مورد بحث سرمربی تیم و صحبت‌های مرفاوی مبنی بر اینکه کسی از مسئولان باشگاه صبا با او صحبت نکرده یادآور شد: ما منتظر انتخاب مدیرعامل هستیم و پس از آن در مورد سرمربی تصمیم می‌ گیریم. مرفاوی هم یکی از گزینه‌های ماست و باید ببینیم مدیرعامل چه برنامه‌هایی برای تیم در نظر دارد.

وی در مورد اینکه آیا بدهی باشگاه مشخص شده و چه زمانی پرداخت می‌شود گفت: تا زمانی که تیم به صورت کامل استقرار یابد گزارش ‌هایی را دریافت خواهیم کرد تا درخصوص پرداخت بدهی‌ها اقدامات لازم را انجام دهیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه صبا در مورد اینکه چه بودجه‌ای برای فصل آینده در نظر گرفته شده عنوان کرد: هنوز به رقم قطعی نرسیده‌ایم اما قطعا بودجه‌ای خواهد بود که در آن اسراف وجود نداشته باشد و هزینه‌ واقعی صورت گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391