برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ملامحمد : شعار افتخار پارس برای تیم ملی فوتبال ایران انتخاب ما نبود

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۷ — ایرنا

مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال اعلام کردکه انتخاب شعار افتخارپارس برای تیم ملی فوتبال ایران از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) صورت گرفته است و نه تنها این شعار ما نیست بلکه در انتخاب آن هم دخالتی نداشتیم.

محمدرضا ملامحمد

فدراسیون بین المللی فوتبال چند هفته پیش از کاربران خود خواست تا از سه شعار پیشنهادی، بهترین شعار را برای تیم ملی کشورشان انتخاب کنند که با پایان این نظرسنجی از بین «افتخار پارس» ،«یک جهان، یک ملت و یک تیم» و «رویایت را محقق کن» افتخار پارس به عنوان شعار تیم ملی ایران انتخاب شد.

محمد رضا ملامحمد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا درباره انتخاب شعار تیم ملی از سوی فیفا گفت: فرایند انتخاب این شعارها در جام جهانی با هدف مشارکت مردم صورت می گیرد وفیفا گزینه های پیشنهادی از سوی کاربران در سایت را به رای می گذاردبه تناسب آن شعار تیم های ملی را اعلام می کند.

وی افزود: براین اساس این شعار برای تیم ملی ایران در جام جهانی انتخاب شده است و در فرایند انتخاب این شعار دخیل نیستیم و این انتخاب از سوی فیفا به عنوان ممیزی برای تفکیک تیم های شرکت کننده دراین مسابقات صورت گرفته است.

بعد از اعلام شعار تیم های مختلف در جام جهانی ۲۰۱۴، برخی کشورها نسبت به شعارهایشان واکنش های مختلفی نشان دادند.

فدراسیون فوتبال بلژیک اعلام کرد که شعارهای انتخاب شده از سوی فیفا برای این تیم احمقانه و دارای غلط املایی بود و آن را رد کرده است، استرالیایی‌ها نیز از شعار تیم شان خوش شان نیامده و خیلی از آن انتقاد کردند.

مسوول کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال همچنین در باره برگزاری نمایشگاه شکوه خلیج فارس در حاشیه مسابقات جام جهانی گفت: طرح این نمایشگاه با همکاری سازمان میراث گردشگری و فدراسیون فوتبال صورت گرفته که طرح بسیار خوبی هم است.

ملامحمد اظهارداشت: در حال حاضر موضوع اصلی آن اعتبارات این نمایشگاه است که البته طی هفته جاری درباره برگزاری این نمایشگاه در برزیل تصمیم نهایی گرفته می شود.

مسابقات فوتبال جام جهانی۲۰۱۴ برزیل از روز ۲۳ خردادماه آغاز می شود و تیم ایران مسابقات خود را از روز ۲۶ خرداد با دیدار نیجریه آغاز می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391