برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منتقمی: به خصوصی شدن باشگاه پرسپولیس خوشبین نیستم

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۹ — تسنیم

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: چندان به خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس امیدوار نیستم.

بهروز منتقمی

بهروز منتقمی ،‌ در مورد آخرین وضعیت فروش سهام باشگاه پرسپولیس گفت: اینگونه مسائل حول و حوش اختیارات وزارت ورزش است و به ما ارتباط ندارد. آقای خادم نماینده وزارت ورزش و جوانان در این موضوع هستند و همه ما باید منتظر تصمیمات ایشان باشیم.

وی ادامه داد: این روزها صحبت‌های مختلفی در مورد مبالغ پیشنهادی برای خرید باشگاه پرسپولیس مطرح می‌شود. قاعدتاً هر خریداری مبلغی پیشنهاد می‌دهد و وزارت ورزش هم مبلغ خودش را دارد اما واقعیت این است که هیچ اطلاعی در مورد مبالغ پیشنهادی نداریم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم برای تمدید قرارداد صحبت می‌شود، اظهار داشت: ابتدا باید تکلیف باشگاه توسط وزارت ورزش و جوانان مشخص شود بعد در این موارد حرف بزنیم. البته تعداد زیادی از بازیکنان با تیم قرارداد دارند، همچنین علی دایی و محمد پنجعلی هم به عنوان سرمربی و سرپرست تیم پرسپولیس همچنان با ما قرارداد دارند.

منتقمی در مورد عدم امضای قرارداد جدید با کارمندان باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود این مسئله با درخواست وزارت ورزش و جوانان بوده،‌ تصریح کرد: سال گذشته هم بعد از ۵ ماه با کارمندان باشگاه قرارداد جدید امضا کردیم. به زودی همه چیز به روال عادی خود باز می‌گردد و قرارداد کارمندان باشگاه آماده امضا می‌شود.

وی ضمن بیان این مسئله که در جریان ابطال حکم سرپرستی علی پروین قرار ندارد، در پاسخ به این سوال که چقدر به خصوصی شدن باشگاه پرسپولیس خوش بین است، گفت: مسلما‌ً وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهد اما من زیاد به خصوصی شدن باشگاه پرسپولیس خوشبین نیستم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص بدهی سنگین محمد رویانیان در این باشگاه به تسنیم گفت: تیم بازرسی وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس آمد و پس از مدتی با گزارشی کامل باشگاه را ترک کرد، و هرگونه اظهار نظر شخصی در این مورد انحرافی است.

منتقمی در پاسخ به این سوال که آیا از هزینه‌های رویانیان در این باشگاه مطلع بوده، گفت: بعد از حضور من در باشگاه پرسپولیس مسئولیت‌ها تقسیم شد؛ رویانیان مسئولیت کارهای اقتصادی و تیم بزرگسالان را بر عهده داشت و من هم در بقیه موارد مسئولیت داشتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391