برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احسانی; مربیانی که در همایش ملی شرکت نکنند حق مربیگری در لیگ برتر را ندارند

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۲ — مهر

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از برگزاری همایش ملی برای مربیان لیگ برتری خبر داد و گفت: هر مربی که در این همایش حضور نداشته باشد حق مربیگری در فصل بعد مسابقات لیگ برتر را نخواهد داشت.

محمد احسانی در خصوص برنامه‌های کمیته آموزش در ماه‌های آینده با بیان مطلب فوق اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های مدون مربیان خود را در شرایطی قرار می‌دهیم که با علم به روز فوتبال آشنا بوده و همزمان با آن حرکت کنند. بر همین اساس چند همایش مربیگری و کلاس آموزشی در رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار خواهیم کرد تا از لحاظ فنی مربیان در شرایط ایده آلی قرار بگیرند.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که کمیته آموزش پیش رو دارد برگزاری همایش ملی در اواسط اردیبهشت ماه است. این همایش زیر نظر فیفا و برای مربیان شاغل در لیگ برتر برگزار خواهد شد. طبق اعلام فیفا اگر یک مربی در این دوره آموزشی حضور نداشته باشد، حق مربیگری در فصل جدید را نخواهد داشت. مدرسی این دوره بر عهده "جان اوه گانتر" رئیس کمیته آموزش هامبورگ و مدرس یوفا، است.

رئیس کمیته آموزش تاکید کرد: همچنین یک دوره همایش مربیگری کانون مربیان، برگزاری مربیگری و دانش افزایی در درجه‌های B و C، کلاس‌های آموزش مربیگری فوتبال ساحلی، فوتسال، دروازه بانی، بدنسازی و مدیریت برای آقایان و بانوان برگزار خو اهیم کرد.

احسانی در ادامه گفت: ما از لحاظ کمی در شرایط ایده آلی هستیم و قصد داریم تا مربیان را از لحاظ کیفی به بهترین شرایط برسانیم. بر همین اساس با برگزاری دوره های مختلف و پیشرفته آموزشی از لحاظ کیفی و فنی مربیان خود را بالا خواهیم برد.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: کمیته‌ آموزش فدراسیون برای مربیان کلاس‌های توجیهی و دانش افزایی برگزار می‌کند که در حال حاضر شاهد حضور ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر از بهترین مربیان خود در سمینارها و کنگره‌ها هستیم . امیدواریم با برگزاری دوره های آموزشی مدون شرایط خوبی را بری مربیان فراهم کنیم تا رشته فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی اقایان و بانوان کشور رو به رشد باشد.

وی در پایان گفت: ۳۰ نفر از مربیان استعدادیاب که در رده سنی پایه فعالیت دارند به کشور هامبورگ اعزام می‌شوند تا یک دوره پیشرفته دانش افزایی و استعدادیابی را زیر نظر مدرسان برتر پشت سر بگذارند. این دوره از ۱۹ خرداد تا ۱۱ تیر ماه برگزار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391