برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشکیل ستاد در باشگاه نفت مسجد سلیمان برای رفع مشکلات تیم

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۹ — فارس

باشگاه نفت مسجد سلیمان برای بررسی ۳ موضوع ستادی را تشکیل داده و به این موارد رسیدگی می‌کند.

بهروز مکوندی در خصوص شرایط تیم فوتبالنفت مسجد سلیمان اظهار داشت: هم‌اکنون مسئولان باشگاه در زمینه ۳ موضوع مشغولبهفعالیت هستند تا موارد مورد نظر را بررسی و برطرف کنند. در همین زمینه ستادیتشکیل شده است تا در مورد برطرف کردن مشکلات ورزشگاه، تبدیل ساختار سازمان به موسسه فرهنگی برای ورود به لیگ برتر و انتخاب سرمربی و بازیکن تصمیم بگیرند.

ویدر مورد اینکه آیا برای سرمربیگری فصل آینده نفت صحبتی بااو شده است یا خیر عنوان کرد: صحبت ضمنی با من شده است اماحرف نهاییصورت نگرفته است. به هر حال این حق طبیعی باشگاه است که با هر سرمربی صحبت کند اماعلاقه‌مند هستم که در شهر خودمفعالیت کنم و بتوانمباعث موفقیت تیم شوم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد هزینه‌های باشگاه برای حضور در لیگ برتر تصریح کرد: باشگاه متعلق به وزارت نفت است. هر چند که باشگاه در لیگ یک هزینهکمتری کرده بود اما برای حضور در لیگ قطعا باید با هزینه بیشتری وارد مسابقات شود زیرا قیمتبازیکنان و سطح آنها نسبت بهلیگ دسته اول متفاوت است. مسئولان شرکتملی نفت ایران صاحب اصلی باشگاه هستند و جلسات متعددی با مسئولان برگزار می‌کنند تا شرایط را برای حضوری قدرتمند در لیگ مهیا بسازند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391