برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: تأخیر تونی در ارائه برنامه، جذب بازیکنان جدید را به عقب انداخته است

سه‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۲ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: با توجه به تأخیر صورت گرفته در ارائه‌ی برنامه توسط سرمربی، برنامه‌ی جذب بازیکنان جدید تا کنون به تأخیر افتاده است.

جمشید نظمی

جمشید نظمی درباره برنامه‌ریزی خود برای جذب بازیکنان جدید گفت: تراکتورسازی زودتر از همه‌ی تیم‌ها به این مسئله ورود کرده است، به طوری که در جلسه‌ی پانزدهم اسفند، با سرمربی در خصوص بازیکنان فصل آیندهی‌ تیم بحث کردیم تا قبل از جذب بازیکنان توسط باشگاه‌ها، اقدامات خود را انجام دهیم و با توجه به تاخیر صورت پذیرفته در ارائه‌ی برنامه توسط سرمربی، این برنامه تاکنون به تاخیر افتاده است.

وی افزود: ما باید از همین امروز برای جذب بازیکن اقدام کنیم و در یک سال نمی‌توانیم جوانگرایی و بومی گرایی کنیم و با صحبت‌هایی که با تونی اولیویرا داشتیم، بر لزوم این جوانگرایی در طول سه سال برنامه‌ریزی کردیم. ما حتی در مبلغ پیشنهادی خود برای سرمربی جهت معرفی بازیکن جوان به تیم و کشف استعداد پاداش ۱۰ هزار دلاری منظور کردیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت مالی و پرداختی‌های باشگاه بیان کرد: من هفت بازی مانده به اتمام لیگ برتر به باشگاه آمدم و به عنوان مدیرعامل، وارث یک سری از مسایل مالی این فصل شدم. وضعیت مالی باشگاه در شرایط بسیار بدی قرار داشت و برای رسیدن به شرایط ایده‌آل، مستلزم گذشت زمان هستیم و اگر فرصتی باشد، اسناد مسائل مالی را نیز مطرح می‌کنیم.

وی عنوان کرد: ما اکنون مشکلی که در پرداختی‌های خود داریم، مبتنی بر توافقات شفاهی بازیکنان با مسئولان وقت بوده و اثری مکتوب از این توافقات وجود ندارد و اختلاف‌های موجود در رقم اعلامی ما در پرداخت‌ها و بازیکنان نیز به همین دلیل است چرا که بازیکنان، این توافقات شفاهی را جزو مطالباتشان محاسبه می‌کنند، ولی باشگاه بر روی اسناد مکتوب موجود تصمیم گیری می کند.

نظمی افزود: متاسفانه مبلغ قراردادها در فوتبال کشور بسیار بالاست و تیم‌ها توانایی پرداخت این مبالغ را ندارند و اکثر بازیکنان از تیم‌های قبلی خود بدهی‌هایی دارند ، ولی بر اساس آمار نسبت به تیم‌های دیگر پرداخت‌های نسبتا خوبی داریم و سعی داریم با برنامه‌ریزی مناسب فصل آینده بر اساس اصول و قواعد پرداخت داشته باشیم.

وی بیان کرد: اگر اسنادی را در سایت منتشر می‌کنیم، فقط می‌خواهیم هواداران تیم در جریان مسایل باشگاه باشند و بدانند که باشگاه به دنبال جذب آقای تونی است و نباید از جو متشنج به وجود آمده بهره‌برداری شود چون طرفین موضوع در این حالت به مشکل بر می‌خورند و هواداران باید با اتحاد و یکدلی، با کمک به باشگاه برای پیشبرد اهداف تیم بجنگند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391