برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوری: امیدوارم تکلیف بازیکنان پرسپولیس مشخص شود

پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۵۱ — فارس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بالاخره فصل نقل و انتقالات در حال شروع شدن است من امیدوارم مسئولان باشگاه پرسپولیس هرچه سریع‌تر تکلیف بچه‌ها را روشن کنند.

محمد نوری

محمد نوری اظهار داشت: پس از چند مدت حرف و حدیث خدا را شکر تکلیف پرسپولیس روشن شد اما دو هفته گذشته و من نمی‌دانم چرا هیچ اقدامی در قبال بازیکنان نمی‌شود. مگر نمی‌گفتند تکلیف پرسپولیس روشن شود همه چیز درست می‌شود.

وی افزود: بالاخره باید با بازیکنان تسویه شود یا مطالبات این بازیکنان که با غیرت و جسارت جنگیدند داده شود اما متأسفانه هنوز هیچ خبری نیست. من امیدوارم بیشتر به فکر پرسپولیس و بازیکنان فصل قبل باشند این بچه‌ها بدون چشم‌داشتی با دست خالی برای تیم بازی کردند اما متأسفانه الآن حتی یک زنگ هم به ما نزدند که بگویند حالت خوب است یا خیر.

نوری ادامه داد: من امیدوارم هرچه سریع‌تر تکلیف بازیکنان پرسپولیس مشخص شود تابا تسویه حساب و روشن شدن تکلیف‌مان برای آینده تصمیم بگیریم. بالاخره بچه‌هاگاهی اوقات از من که کاپیتان پرسپولیس بودم سؤال‌هایی می‌کنند اما واقعاً‌ نمی‌دانم چه حرفی باید به آنها بزنم. همه دوست دارند برایفصل آینده خود تصمیم بگیرند. ما حتی الآن نمی‌دانیم چه کسی را می‌خواهند و یا چهکسی را نمی‌خواهند.

نوری درباره آینده خودش نیز گفت: همه چیز دست خداست اما تصمیمی می‌گیرم کهنه سیخ بسوزد نه کباب. سعی می‌کنم بهترین تصمیمم را بگیرم که در جام ملت‌های آسیا دیگر برای تیم ملی غایب نباشم. کارم خیلی سخت است اما با تمرکز بالا سعی می‌کنم تصمیمم را بگیرم. من الآن متأسفانه یکی از آرزوهایم که حضور در جام جهانی بود را از دست بدهم و انشالله سعی خواهم کرد که دیگر به این راحتی تیم ملی را از دست ندهم.

نوری در پایان در پاسخ به سؤالی که آیا پیشنهادی دارییا خیر، گفت: من بازیکنی نیستم که بخواهم دنبال بازارگرمی و این حرف‌ها باشم و اصلاً‌ نیازی هم به این کار ندارم. پیشنهاد بوده اما وقتی قطعیت پیدا کرد، آن رااعلام خواهم کرد. اما الآناز همه چیز مهمتر این است که آقایان حداقل تکلیف پرسپولیسو بازیکنان را روشن کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391