برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولیایی: آقایان طرحی برای مدیران سرخابی ندارند

سه‌شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۸ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: آقایان در وزارت ورزش طرحی برای مدیران استقلال و پرسپولیس ندارند و در این بین فقط نفرات عوض می‌شوند.

کاظم اولیایی درخصوص عدم مشخص شدن وضعیت استقلال توسط وزارت ورزش اظهار داشت: من اعتقاد دارم تعجیل در معرفی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در آینده مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. وقتی برنامه نداشته باشیم و ایده درستی پشت قضیه نباشد قطعا لطمه خواهیم خورد.

وی افزود: آقایان چه ایده‌ای داشتند و از چه موضوعی الگوبرداری کردند که اعضای هیات مدیره پرسپولیس را معرفی کردند. با کدام آسیب‌شناسی این اتفاق صورت گرفت و اینکه عده‌ای را بیاوریم که بگوییم سکان دست شما باشد ولی تغییر و اصلاحات انجام ندهیم آیا کار درستی است؟ در این بین فقط نفرات عوض می‌شوند و مشکلات همان مشکلات قبلی است.

وی با اشاره به معنی اسپانسر در ورزش گفت: متاسفانه یک اصطلاحی اتفاق افتاده و همه از آن استفاده می‌کنند. اسپانسر معنی‌اش چیست؟ مجامع ماموریت دارند که برای خصوصی‌سازی قانونی را تصویب کنند ولی مگر می‌توانیم بدون ساختار به انجام ببریم ما ۳۵ سال تجربه کاری داریم و این حرف‌ها بی‌دلیل نیست. هنوز نمی‌دانیم جایگاه اسپانسر در ورزش ما کجا است فقط می‌گوییم یک نفر بیاید و پول بدهد و بقیه آدم‌ها در جای خود باقی بمانند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درخصوص اینکه گفته می‌شود افشارزاده قرار است مدیرعامل این باشگاه شود ولی ظاهرا خود او هم دو دل است گفت: خودمان نمی‌دانیم چه می‌خواهیم و ماموریتی برای مدیرعامل یک باشگاه تعریف نکرده‌ایم. در این طرحی که وزارت ورزش تعریف کرده یک جوان ۲۵ ساله می‌تواند باشد و یک مرد ۷۵ ساله هم در آن می‌تواند مدیر شود. به طور مثال رحیمی چکیده مدیریت ستادی، اجرایی و کسوت فوتبالی است. ما کامل‌تر از رحیمی نمی‌توانیم برای مدیریت پرسپولیس انتخاب کنیم اما به نظر شما رحیمی می‌تواند موفق باشد؟ در اینجا بحث نفرات و اشخاص نیست بحث برنامه است. ما تعریف درستی نداریم. وقتی وزارت ورزش فوتبال را آماتور می‌شناسد و برای آنکه بتواند به صورت زیرآبی هزینه‌های بیت‌المال را مصرف کند (البته این اتفاق در زمان آقای عباسی رخ داد) مشخص است که طوری به مردم وانمود می‌کنند که فوتبال ما آماتور است و از سوی دیگر ما تبصره‌ای در یکی از قانون‌های مجلس داریم که پرداخت هرگونه پول را به ورزش حرفه‌ای ممنوع کرده است. از سویی نمایندگان هم برای هر موضوعی یک راهی پیدا می‌کنند و همین اتفاق افتاده و پول‌ها هزینه شده که ۱۳ سال است اسم لیگ ما حرفه‌ای است اما فوتبال ما آماتور.

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: من از مطبوعات و همه اهالی ورزش می‌خواهم قبل از آنکه چیزی را پیگیری کنند قبلا از طرح جامع باشگاه‌داری رونمایی کنند و تا این موضوع اجرا نشود هیچ اتفاق مثبتی رخ نخواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391