برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اردوی تیم فوتبال امید با ۲۹ بازیکن آغاز می‌شود

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۱ — مهر

مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم فوتبال امید درحالی از امروز در کمپ تیم‌های ملی و زیر نظر نلو وینگادا آغاز می‌شود که در طول هفته جاری ۶ جلسه تمرینی را برگزار خواهند کرد.

نلو وینگادا و تیم تیم فوتبال امید ایران

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم فوتبال امید ایران از امروز شنبه زیر نظر نلو وینگادا آغاز می‌شود که سرمربی این تیم بازیکنان را زیر نظر داشته و در نهایت نفرات اصلی را برای حضور در رقابتهای اینچئون کره‌جنوبی معرفی می‌کند.

در این مرحله از اردوی آماده‌سازی، قرار است وینگادا بازیکنان را زیر نظر داشته و در نهایت نفرات اصلی را برای حضور در رقابتهای اینچئون کره‌جنوبی معرفی کند.

نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: محمد ناصری، احمد اسکندری، محمدرضا قدرتی‌پور، پیمان سلمانی، امیر عابدزاده، میلاد کمندانی، حسین کنعانی، احسان کیانی، امید قربانی، محمد امین درویشی، حجت حق‌وردی، میلاد منفرد، ساسان رجب‌زاده، سهند ملدیسی، حسن قاسمی، آرش رضانوند، احمد عبدالهز‌زاده، ولید مشایی‌زاده، میلاد صفایی، هادی بهزاد، مهدی ترابی، بهمن سیاری، سجاد راهبر خطیبی، بهرام احمدی، علیرضا کریمی، کیارش حسینی، مبین میر دورقی، فراز امام علی و علی مردانی نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

همچنین طبق برنامه اعلام شده، اردوی جدید تیم فوتبال امید ایران از امروز آغاز و بازیکنان از ساعت ۱۷:۳۰ تمرینات خود را زیر نظر نلو وینگادا آغاز می‌کنند. همچنین تیم امید در روزهای یکشنبه و دوشنبه در دو نوبت ۱۰:۳۰ صبح و ۱۷:۳۰ بعدازظهر تمرین خواهند کرد و آخرین تمرین خود را صبح روز چهارشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ پیگیری می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391