برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل پدیده: مرزبان در پدیده، «پدیده» می‌شود

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۷ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پدیده گفت: هیات مدیره باشگاه به این نتیجه رسید که مرزبان بهترین گزینه موجود است.

علی رضا مرزبان

جواد وطن‌خواه در خصوص انتخاب علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پدیده در لیگ برتر عنوان کرد: جلساتی با حضور عزیزی، مرزبان و میثاقیان برگزار شد و تمامی برنامه‌های نامزدها بررسی و آنالیز شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس به این نتیجه رسیدیم که برنامه‌های مرزبان به ایده‌های ما نزدیک‌تر است.

مدیرعامل باشگاه پدیده در خصوص دیگر گزینه‌ها نیز عنوان کرد: اکبر میثاقیان مشخص بود که تمایل زیادی به ماندن در پدیده نداشت و از بین برنامه‌هایی که گرفته شد متوجه شدیم مرزبان می‌تواند در تیم به ما کمک کند.

وی تصریح کرد: ما اعتقاد داریم که خواستن توانستن است و می‌توانیم با همین تشکیلات در لیگ برتر نیز موفق شویم.

وی در خصوص مرزبان اظهار کرد: او در آلمان سرمربی بوده است! و در ایران نیز دستیار اولی سرمربی را تجربه کرده است، به همین دلیل مربی بی‌تجربه‌ای نیست.

وطن‌خواه ادامه داد: مرزبان، قهرمانی فصل را با دستیار اولی تجربه کرده است و توانسته در نیمکت پرسپولیس به تجربه خوبی برسد و به اعتقاد من تجربه کافی برای هدایت تیم دارد.

مدیرعامل باشگاه پدیده در پاسخ به این سوال که مرزبان تا به حال سرمربی نبوده است و این موضوع شاید برای تیم پدیده ریسک محسوب می‌شود، گفت: در جلساتی که داشتیم نیز به این موضوع اشاره شده بود اما به وی اعتماد داریم و امیدواریم که مرزبان در پدیده، «پدیده» شود.

وی همچنین در خصوص لیست اعلام شده از بازیکنان تیم پدیده عنوان کرد: لیست ما هنوز تکمیل نشده است و در آینده حتما نام بازیکنان بزرگتری را شاهد خواهیم بود زیرا تیم به این بازیکنان نیاز دارد.

مدیرعامل پدیده همچنین در خصوص حضور مربی آلمانی در تیم پدیده عنوان کرد: مذاکراتی در حال انجام است اما چیزی که مشخص و حتمی است این بوده که از بین توماس هسلر و رودیگه آبرامژیک یکی از آن‌ها در پدیده حضور خواهد داشت.

وطن خواه در پاسخ به اینکه هدف تیم پدیده در لیگ برتر امسال چیست اظهار کرد: هدف پدیده نیمه بالای جدول لیگ برتر است ولی به صدر جدول نیز فکر خواهیم کرد و برای این موضوع تلاش می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391