برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۵۷ — مهر

باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه فیفا با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد.

تیم پرسپولیس و تیم تراکتورسازی تبریز

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در پی واریز مطالبات حق‌الزحمه دادرسی پرونده شکایت نلو وینگادا و دستیارش از پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه رسمی از فیفا با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد. مطالبات فیفا بابت حق‌الزحمه دادرسی پرونده شکایت وینگادا و دستیارش و همچنین باقیمانده مطالبات کاروالیو دستیار وینگادا از طریق یکی از صرافی‌ها به حساب فیفا واریز شد.

این صرافی رسید وجه پرداختی و واریز آن به حساب فیفا را امروز در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داد. با این وجود باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه فیفا مبنی بر دریافت وجه با مهدی محمد‌نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد و خواستار مکاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا مبنی بر دریافت تائیدیه فیفا شد. باشگاه پرسپولیس برای اطمینان خاطر از تائیدیه فیفا مبنی بر دریافت وجه و بسته شدن این پرونده این اقدام را انجام داده است. فدراسیون فوتبال نیز در اولین فرصت به منظور دریافت تائیدیه فیفا با فدراسیون بین‌المللی فوتبال مکاتبه خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391