برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، خبرنگاران را دور زد

دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۳۳ — ایرنا

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران هنگام خروج از وزارت ورزش و جوانان با خبرنگاران رو به رو نشده و با دور زدن آنان، از درب دیگر این وزارتخانه خارج شدند!

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس عصر امروز(دوشنبه) در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

این در حالی است که از ورود خبرنگاران رسانه های مکتوب و الکترونیک جلوگیری به عمل آمد. البته این تمامی ماجرا نبود و این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این به برخی از گروه های خبری سازمان صدا و سیما اجازه ورود داده شده بود.

پس از پایان این جلسه و هنگامی که اعضای هیات مدیره این باشگاه متوجه انتظار خبرنگاران در پشت درب های وزارت ورزش و جوانان بودند، آنان به منظور رو به رو نشدن با خبرنگاران، آنها را به اصطلاح دور زده و از درب دیگری خارج شدند.

رفتار تبعیض آمیز هدایت کنندگان جلسات وزارت ورزش و جوانان با گروه های خبری و نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی به جلسه امروز مربوط نمی شود. آنان دو روز پیش و هنگام معرفی

بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعاملی باشگاه استقلال نیز به گونه دیگری باعث رنجش خبرنگاران شدند.

در آن جلسه، مدیرعاملی بهرام افشارزاده فقط به یک رسانه خاص اعلام شد که اعتراض خبرنگاران حاضر در وزارت ورزش و جوانان را در پی داشت و آنان در یک اقدام هماهنگ، نشست مطبوعاتی مدیرعامل این باشگاه را ترک کردند.

بروز این رفتار به هیچ وجه قابل توجیه نبوده و امید است مسوولان هرچه سریع تر نسبت به اصلاح این رفتار اقدام کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391