برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اطلاعیه معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس و شرکت بهنام پیشرو کیش

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۵ — فارس

معاونت اقتصادی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه قراردادهای منعقد شده تبلیغاتی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری در صورت عدم هماهنگی با باشگاه و شرکت «بهنام پیشرو کیش» از درجه اعتبار ساقط است.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس با توجه به قرارداد و توافقات انجام شده، اطلاعیه‌ای صادر کرده و درباره مسائل اقتصادی، سرمایه‌گذاری و تبلیغاتی بر موضوعات مهمی تاکید کرد. در این اطلاعیه آمده است:

معاونت اقتصادی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با توجه به قرارداد منعقد شده میان باشگاه پرسپولیس و شرکت «بهنام پیشرو کیش» در خصوص بهره‌برداری از کلیه ظرفیت‌های تبلیغاتی، اقتصادی، سرمایه‌گذاری و موضوعات مختلف از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ به اطلاع کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌رساند. ضرورت دارد تمام قراردادهای منعقد شده در خصوص بهره‌برداری‌های تبلیغاتی، اقتصادی، سرمایه‌گذاری و سایر موضوعات مرتبط که با استفاده از نام و نشان پرسپولیس بوده در اسرع وقت با معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس یا شرکت «بهنام پیشرو کیش» هماهنگی نموده و اقدامات قانونی لازم را انجام بدهند.

بدیهی است ادامه یا قطع همکاری منوط به تائید معاونت اقتصادی باشگاه و شرکت «بهنام پیشرو کیش» می‌باشد و در صورت عدم مراجعه، قراردادهای منعقد شده از درجه اعتبار ساقط است. همچنین به اطلاع کلیه فعالان اقتصادی می‌رساند؛ از این پس تمامی افراد حقیقی و حقوقی برای قراردادهای تبلیغاتی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری می‌بایست به معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس یا شرکت «بهنام پیشرو کیش» مراجعه نموده و مذاکرات لازم را برای توافق و انعقاد قرارداد انجام دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391