برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورکیانی: ویسی بخواهد با بازیکنانی که قرارداد ندارند هم مذاکره می‌کنیم

شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۱۰ — فارس

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: اگر عبدالله ویسی صلاح بداند شاید بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده برای مذاکره به باشگاه دعوت شوند.

علی پورکیانی، در مورد وضعیت استقلال خوزستان و اینکه از چه زمانی کار خود را برای نقل و انتقالات آغاز می‌کند، گفت: قرار است در چند روز آینده عبدالله ویسی به باشگاه بیاید تا برنامه‌های خوبی برای سال آینده مشخص شود.

وی در مورد جدایی ۱۴ بازیکن از استقلال خوزستان اظهار داشت: ما اعلام کردیم بازیکنانی که قرارداد یک ساله داشتند در لیست جدید تیم برای سال آینده حضور ندارند. همچنین با ۴- ۵ بازیکن نیز فسخ قرارداد کردیم که نام آنها در سایت باشگاه اعلام شده و جمعا تعداد این نفرات ۱۳ الی ۱۴ نفر می‌باشد.

پورکیانی در مورد اینکه شاهرخ شمس با این تیم قرارداد ۳ ساله دارد اما نام او در لیست مازاد باشگاه استقلال خوزستان در رسانه‌ها منتشر شده است، خاطر نشان کرد: رباط صلیبی پای این بازیکن دچار پارگی شده است. او با ما قرارداد ۳ ساله دارد و منتظر هستیم تا بهبودی خود را بازیابد و بتواند در تیم حاضر شود.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که اگر ۱۴ بازیکن از این تیم جدا شوند آیا می‌توانند لیست خود را کامل کنند، خاطر نشان کرد: ما می‌توانیم ۶ بازیکن لیگ برتری جذب کنیم و در کنار آن اجازه جذب ۳ بازیکن خارجی داریم. همچنین می‌توانیم ۳ بازیکن آزاد را به تیم اضافه کنیم. ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال، ۱۸ بازیکن بزرگسال و ۷ بازیکن رده سنی امید و جوانان می‌توانند در لیست تیم حاضر شوند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که ایا با سهراب بختیاری‌زاده، حسین کعبی و عادل کلاه‌کج که قرارداد یکساله داشتند تمدید نمی‌کنند،تأکید کرد: البته ما اعلام کردیم باافرادی که قرارداد یک ساله دارندسال آینده تمدید نمی‌کنیم اما اگر باز هم عبدالله ویسی صلاح بداند برخی از این نفرات را به باشگاه دعوت می‌کنیم و با آنها برای سال بعد صحبت خواهیم کرد.

پورکیانی در مورد وضعیت بازیکنان خارجی استقلال خوزستان یادآور شد: کولی‌بالی و ترائوره با ما قرارداد ۳ ساله دارند و آنها سال اینده در تیم حاضر هستند اما کاروالیو دارای قرارداد یک ساله بود و باید در مورد او عبدالله ویسی تصمیم بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391