برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شادی پرتغالی دستیار کی‌روش و کمردرد حسینی

یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۵۵ — فارس

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از سفر به اتریش در شرایطی برگزار شد که دستیار سیاه‌پوست کی‌روش حال و هوای خاصی به آن داده بود.

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از سفر به اتریش برای تشکیل آخرین اردوی تدارکاتی قبل از جام جهانی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در زمین شماره یک مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. البته این تمرین قرار بود ساعت ۱۷ برگزار شود اما با ۳۰ دقیقه تأخیر به دلیل مصاحبه‌ کی‌روش و بازیکنان برگزار شد که حاشیه‌های آن را در زیر می‌خوانید:

*هنگامی که کی‌روش و سه بازیکن تیم ملی در حال مصاحبه با رسانه‌ها قبل از تمرین بودند، کری بازیکنان استقلال با یکدیگر برای زدن ضربه به چارچوب در نوع خود جالب بود. البته در این میان کری دستیار سیاه‌پوست کی‌روش با تیموریان تمام چشم‌ها را به خود دوخته بود. دستیار کی‌روش آنقدر دقیق به سمت دروازه ضربه می‌زد که پس از هر موفقیت با شادی عجیب پرتغالی در آغوش تیموریان می‌پرید و به شوخی و خنده می‌پرداخت.

*ملی‌پوشان در تمرین امروز ابتدا پرش از روی مانع، حرکت از دو سمت ۱۸ قدم و ضربه به دروازه را در دستور کار خود قرار داده است. در این تمرین کی‌روش پاس‌های آخر را به بازیکنان می‌داد و سپس آنها به سمت دروازه شوت می‌زدند.

*آل نعمه در تمرین امروز برای دقایقی درون دروازه ایستاد.

*ملی‌پوشان در مرحله دوم که پاسکاری، سانتر از جناحین و ضربه به گل را در دستور کار خود داشتند. در همین لحظه در یکی از صحنه‌ها آل‌نعمه پاس اشتباهی را در وسط زمین به بازیکن هم‌تیمی خود داد که کی‌روش در نشانه اعتراض به او با فریادی بلند سکوت ورزشگاه آزادی را شکست. وی سپس سوت خود را به شدت به زمین کوبید و حتی سوت او شکست که پس از دقایقی دستیار او کنار او رفت و سوت کی‌روش را عوض کرد.

*امروز هم در مقابل ورزشگاه آزادی دو هوادار با پیراهن قرمزرنگ که روی آن شماره ۸ حک شده بود بودند.

*با توجه به اینکه امروز آخرین تمرین تیم ملی قبل از سفر به اتریش برگزار شد خبرنگاران استقبال خوبی از این تمرین کردند تا حدی که در بین خبرنگاران یک تصویربردار خانم و خبرنگاران خارجی هم بودند.

*ملی‌پوشان در مرحله دوم تمرین خود با دستور کی‌روش به دو قسمت تقسیم شدند و با کارهای گروهی به سانتر از جناحین و ضربه به گل پرداختند. کی‌روش با فریادهایش اصرار زیادی داشت که بازیکنان در هنگام حمله باید دقیق در زمین پخش شوند. او حتی به مدافعان تأکید می‌کرد که باید در بازی‌سازی‌ها بیشتر دقت کند.

*جلال حسینی در حاشیه تمرین امروز دچار کمردردی جزئی شده بود که فیزیوتراپ تیم ملی او را درمان کرد.

*نبی، دبیر فدراسیون فوتبال نیز روی نیمکت نشسته بود و به دقت عملکرد ملی‌پوشان را زیر نظر داشت.

*آنالیزور تیم ملی نیز از روی سکوها تمرین امروز را تصویربرداری می‌کرد.

*در حاشیه تمرین امروز جایگاه خبرنگاران استادیوم آزادی نیز در حال ترمیم شدن بود. گفتنی است این جایگاه هنگام بازی‌های لیگ برتر و مخصوصاً روزهایی که هوا بارانی است به دلیل سوراخ بودن سقفش خبرنگاران را دچار مشکل می‌کرد.

*در مرحله پایانی تمرین بازیکنان در نیمه زمین به دو تیم قرمز و مشکی تقسیم شدند و به فوتبال دست‌گرمی پرداختند، البته قبل از شروع این بازی کی‌روش که چند ورق کاغذ در دستانش بود دو تیم را جداگانه دور یکدیگر جمع کرد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت، نکته جالب اینکه بازیکنان نیز در این فوتبال میل زیادی به گلزنی داشتند. در این بازی دستیاران کی‌روش به عنوان کمک‌داوران او را همراهی می‌کردند.

در تمرین امروز کی‌روش تأکید زیادی بر زدن ضربات آخر و دادن پاس‌های آخر به شکل سالم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391