برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رهقی: حلافی قبل از پیکان در ۳ تیم بازی کرده

شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۵ — مهر

سرپرست تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه وقتی بازیکنی پاسپورت دارد چگونه می‌توان به معتبر نبودن کارت پایان خدمتش شک کرد، گفت: سعید حلافی ۳ سال پیش کارت پایان خدمت گرفته و پس از آن در تیم‌های پرسپولیس، نفت تهران و داماش گیلان هم بازی کرده است.

تیم پیکان

رضا رهقی، در خصوص بحث جعلی بودن کارت پایان خدمت سعید خلافی بازیکن این تیم، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این موضوع اصلا ربطی به ما ندارد زیرا او ۳ سال است که کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده و پس از دریافت کارت پایان خدمت در تیم‌های پرسپولیس، نفت تهران و داماش گیلان هم بازی کرده است.

وی با بیان اینکه مدارک بازیکنان پیکان را در ابتدای مسابقات به سازمان لیگ ارائه کرده، ادامه داد: اگر یک درصد هم مدارک پایان خدمت سعید حلافی مشکل داشته باشد، به باشگاه مربوط نیست زیرا کارت پایان خدمتی هم که او به باشگاه داد، معتبر است و حتی این بازیکن پاسپورت هم دارد. وقتی یک بازیکن پاسپورت دارد، ما به چه چیزی می‌توانیم شک کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پیکان تهران همچنین تاکید کرد: اگر این بازیکن تخلف کرده باشد، بعد از دریافت کارت پایان خدمت در تیم‌های دیگر بازی کرده است، پس اگر آقایان قصد دارند جریمه‌ای را برای پیکان در نظر بگیرند، اول باید این جریمه شامل سه باشگاه قبلی شود.

وی در ادامه به موضوع مهم دیگری هم اشاره کرد: در خبرها اعلام شده ۳-۴ بازیکن فولاد هم مشکل دارند و سوال اینجاست چرا بعد از قهرمانی فولاد این مطلب منتشر نشد و کمتر از ۲۴ ساعت بعد از صعود پیکان به لیگ برتر، این موضوع علنی شد. واقعا پرداختن به این مسائل منصفانه و منطقی نیست.

رهقی همچنین تصریح کرد: سال گذشته مانند مرد سقوط کردیم و امسال عین مرد به لیگ برتر بازگشتیم. باور کنید ۴ بازی ما در پلی‌آف به سختی برگزاری یک لیگ بود و فشارهای بسیاری به همه اعضای تیم وارد کرد. برد سیاه‌جامگان در مشهد و فجرسپاسی در تهران کار بزرگی بود، پس نباید ارزش کار بزرگ‌مان نادیده گرفته شود.

وی ادامه داد: پیکان تا روز آخر جنگید و اگر می‌خواستیم از مسائل غیر فوتبالی برای صعود استفاده کنیم، نمی‌گذاشتیم سال پیش تیم بی‌افتد، همان کاری که بعضی‌ها برای نیفتادن تیم خود انجام می‌دهند. با صراحت می‌گویم پیکان شرافتمندانه سقوط کرد و شرافتمندانه هم به لیگ برتر بازگشت.

سرپرست تیم فوتبال پیکان تهران در پایان گفت: بدون توجه به این مسائل، از روز گذشته در حال برنامه‌‌ریزی برای حضور در لیگ برتر هستیم و امیدواریم تیم خوبی را برای شرکت در چهاردهمین دوره رقابتهای لیگ برتر دور هم جمع کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391