برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکم رحیمی و افشارزاده برای مدیرعاملی پرسپولیس و استقلال صادر شد

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۳ — فارس

وزیر ورزش در احکام جداگانه‌ای رحیمی و افشارزاده را برای مدیرعاملی پرسپولیس و استقلال منصوب کرد.

علی رضا رحیمی و بهرام افشارزاده

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، در حکم محمود گودرزی به علیرضا رحیمی برای مدیر عاملی پرسپولیس آمده است:

به استناد ماده ۱۴ از اساسنامه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس و بنا به پیشنهاد هیات مدیره شرکت مذکور در جلسه ۹۳/۲/۸ و نظر به تعهد و تخصص جنابعالی در امور اجرایی، بدینوسیله به عنوان "مدیر عامل شرکت فرهنگی، ورزشی پرسپولیس" منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و برنامه ریزی دولت تدبیر و امید با همیاری سایر اعضاء محترم شرکت و با بسیج همه امکانات و ظرفیت های مادی و معنوی و استفاده از توانمندی منابع انسانی متعهد و انقلابی موفق باشید.

همچنین در حکم گودرزی برای افشارزاده آمده است:

به استناد ماده ۴۲ از اساسنامه شرکت فرهنگی، ورزشی استقلال و بنا به پیشنهاد هیأت مدیره شرکت مذکور در جلسه بیست و هفتم اردیبهشت و نظر به تعهد و تخصص جناب عالی در امور اجرایی، بدینوسیله به عنوان «مدیر عامل شرکت فرهنگی، ورزشی استقلال» منصوب می شوید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391