برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: قرار نیست هر بازیکنی که مبلغ بالایی درخواست کرد را جذب کنیم

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۴ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به این صورت نیست که به هر بازیکن که مبلغ بالایی درخواست کند، پیشنهاد دهیم و ممکن است نتوانیم چنین بازیکنانی را جذب کنیم.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی در مورد همکاری باشگاه پرسپولیس با علی دایی اظهار داشت: دایی با پرسپولیس قرارداد دارد و هیچ شرطی برای ما نگذاشته است. وقتی شخصی با باشگاه قرارداد دارد نمی‌توانیم در قراردادش دخالت کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های خود برای باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در جلسه‌ای که با امیررضا خادم (نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش و جوانان در پیگیری فرایند خصوصی‌سازی و واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس) داشتم، اعلام کردم که اگر قرار باشد تنها تیم را اداره کنیم، صلاح نیست من حضور داشته باشم اما اگر بنا باشد کار سازنده‌ای برای باشگاه انجام دهیم، حاضر به خدمت در پرسپولیس هستم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه سرخپوشان باید در رشته های مختلف ورزشی روی خود بایستند از لزوم توجه به تیم‌های پایه یاد کرد. وی همچنین با تاکید بر اینکه پرسپولیس و هوادارانش نیاز به آرامش دارند، گفت: سال گذشته دایی تنها ۲۰ درصد از انرژی خود را صرف مسائل فنی تیم کرد و بیش از آن درگیر مسائل حاشیه‌ای چون بدهی‌های هتل و ... بود. نباید پرسپولیس در فصل آینده دچار چنین مشکلاتی شود.

رحیمی که در شبکه جام جم حاضر شده بود، خاطرنشان کرد: بازیکنی از پرسپولیس را دیدم که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش عصبی بود. نباید این اتفاقات در پرسپولیس بیفتد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه با مشخص شدن اسپانسر ۳۰ میلیاردی پرسپولیس دیگر مشکلی بابت جذب بازیکن نخواهند داشت، عنوان کرد: به این صورت نیست که به هر بازیکن که مبلغ بالایی درخواست کرد، پیشنهاد دهیم. ممکن است نتوانیم چنین بازیکنانی را جذب کنیم.

رحیمی در مورد اینکه ممکن است که از استقلال هم بازیکن بگیرند، تصریح کرد: تا زمانی که به بازیکنی احتیاج داشته باشیم، اقدام به جذب آن خواهیم کرد. در ایران وقتی مدیرعاملی ۱۱ بازیکن خوب جذب می‌کند، می‌گویند چه مدیرعامل خوبی است، در صورتی که اگر دقت کرده باشید، تیم مانند آرسنال انگلیس از چند بازیکن ۱۸ ساله بهره می‌برد. هر تیمی باید از بازیکنان پایه خود استفاده کند و اشکالی ندارد که نتیجه استفاده از بازیکنان پایه رتبه پنجمی در پایان فصل باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391