برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: قربانی نباید آن مصاحبه را انجام می‌داد

سه‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۰۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: مدافع راه‌آهن پس از پایان لیگ نباید آن صحبت‌ها را انجام می‌داد.

صادق رییسی کیا

صادق رئیسی‌کیا ، در خصوص شرایط باشگاه راه‌آهن و بحث واگذاری این باشگاه اظهار داشت: فعلا در حال مذاکره هستیم تا این مسئله را نهایی کنیم. هر زمان که به توافق نهایی رسیدیم آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

وی در مورد صحبت‌هایی که پیروز قربانی علیه ابراهیم‌زادهدر گفت‌وگو با فارس انجام داد مبنی بر اینکه کادر فنی در اواسط فصل تغییر می‌کرد،‌ تصریح کرد: نظر مدیریت و ساختار باشگاه این است که همواره از کادر فنی حمایت شود. در ۲ سال فعالیت مدیریتی‌ام معتقدم که اختیار کامل به سرمربی داده شود و حمایت کامل از او انجام گیرد. انتخاب بازیکن بر عهده سرمربی است و اگر پیروز قربانی هم در تیم راه‌آهن مانده به خاطر این است که ابراهیم‌زاده او را می‌خواست. در مجموع بازیکن باید خود را با سرمربی هماهنگ کند و پیرو او باشد.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن افزود: قربانی نباید این مصاحبه را انجام می‌داد. در تیم همه در یک خانواده‌اند و به هر حال امکان دارد جای دیگر بخواهند آنها با هم کار کنند. من این گونه صحبت‌ها ارزش تلقی نمی‌کنم و خودم هم وارد این مسئله نمی‌شوم. اگر اختلافی بین بازیکن و سرمربی وجود دارد تکلیف مشخص است. سرمربی باید تصمیم بگیرد. ما از ابتدا بر این فکر بودیم از سرمربی حمایت کنیم و پای آن هم ایستادیم و نتیجه آن را هم گرفتیم.

رئیسی‌کیا یادآور شد: مس با هزینه‌هایی که بیشتر از ما انجام داده بود و با تغییر در کادر فنی نتوانست نتیجه بگیرد. ذوب‌آهن هم با تغییر کادر فنی بالاتر از ما قرار نگرفت و فجرسپاسی هم شرایطش همین گونه بود. ما کاملا علمی و منطقی عمل کردیم و از سرمربی خود حمایت کردیم. در مورد طالب‌لو هم مسائلی که مطرح شده بود درست نیست. در آن زمان دیدیم که بین بازیکن و سرمربی سازگاری وجود ندارد. ما همواره بر این اصل استوار هستیم که آرامش سرمربی حفظ شود.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در مورد حواشی که در این تیم به وجود آمد و سامان آقازمانی با ابراهیم‌زاده پس از دیدار با پرسپویس درگیر شده بود، گفت: من نمی‌خواستم در آن برهه در این باره صحبت کنمدر حالی که باشگاه با مسائل مالی روبروست، برخورد و رفتار برخی دوستان خوب نبود آنهایی که منویات سرمربی را اجرا نکردند از نظر ما نخواهد گذشت. به هر حال بین بازیکنی که از سرمربی تبعیت نکرده و بازیکنی که تبعیت کرده، تفاوت وجود دارد. در مورد او تصمیمی خواهیم گرفت اما هم اکنونآن را رسانه‌ای نمی‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391