برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رمضان‌بیگی: افتخار می‌کنم به عنوان یک قمی در صبا فعالیت کنم

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۵۹ — فارس

گزینه مدیرعاملی باشگاه صبا گفت: افتخار می‌کنم به عنوان مدیرعامل باشگاه صبا در این تیم فعالیت کنم.

محسن رمضان‌بیگی ، درخصوص اینکه جهان‌بین سخنگوی هیأت مدیره باشگاه صبا از او به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه صبا نام‌برده اظهارداشت: طبق اساسنامه، هرگونه تغییر وتحولات در باشگاه باید از طریق هیأت مدیره صورت بگیرد که این مسأله در باشگاه صبا هم وجود دارد و از کانال هیأت مدیره اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

وی در مورد اینکه آیا تاکنون صحبتی درباره حضور او در صبا صورت گرفته خاطرنشان کرد: به هر حال وقتی سخنگوی هیأت مدیره در این باره صحبت می‌کند منبع موثقی است و حتماً من هم یکی از گزینه‌های آنها برای مدیرعاملی به حساب می‌آیم.

مدیرعامل سابق باشگاه صبا در مورد اینکه آیا برای بازگشت به این تیم برنامه‌ای دارد، یادآور شد: طبیعی است برای هر کاری باید شرایط فراهم شود و برنامه‌ای وجود داشته باشد، شرایط و امکانات هم‌اکنون متفاوت شده و همیشه تلاش می‌کنم جایی که هستم مفید باشم.

رمضان‌بیگی در مورد استعفایش در فصل یازدهم گفت: زمانی کهبه باشگاه آمدم و قصدم کمک بود اما وقتی دیدم رفتن به صلاح باشگاه است این تصمیم را گرفتم، زمانیکه احساس کنم بودنم مفید نیست صد در صد این تصمیم را می‌گیرم به هرحال سعی می‌کنم که هرجا که هستم مفید واقع شوم.

وی در مورد اینکه رفتن دهناد و اعضای هیأت مدیره در بازگشت او موثر بوده، گفت: دهناد هم در آن زمان رئیس هیأت مدیره بود و زحمات خود را کشید تا جایی هم که می‌توانست کار را پیش برد اما هم اکنون شرایط متفاوت شده است، برنامه‌ها تغییر کرده و باید دید هیأت مدیره چه انتظاری از مدیر عامل دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391