برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقی: ایراد از من، علی کریمی و رضا عنایتی نیست

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۳۴ — فارس

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: ایراد از من، علی کریمی، رضا عنایتی، مهدی رجب‌زاده و سایر باتجربه‌های لیگ نیست که همچنان در اوج هستیم.

ابراهیم صادقی ، در مورد وضعیت سایپا گفت:‌ دو هفته است که در تعطیلات هستیم. من یک هفته را استراحت کردم و یک هفته هم است که تمریناتم را از سر گرفته‌ام نمی‌شود که در تعطیلات ۴۰ روزه تمرین و بدنسازی نداشته باشیم. در مورد تیم سایپا هم باید بگویم که وضعیت کادر فنی ما هنوز مشخص نشده است اما فقط دو سه بازیکن ما قراردادشان به پایان رسیده و بیشتر آنها با باشگاه قرارداد دارند.

وی ادامه داد: قرارداد من هم برای فصل آینده به طور اتوماتیک تمدید شده است زیرا طبق قرارداد فصل گذشته‌ام باید حداقل ۶۰ درصد از بازی‌ها را بازی می‌کردم که این اتفاق افتاده است و من در ۲۸ مسابقه فصل گذشته حضور داشتم و فقط در دو بازی نبوده‌ام که در یکی به خاطر سه اخطاره بودن و در دیگری به خاطر مصدومیت غایب بودم.قراردادم تمدید شده اما هیچ چیز هنوز به طور قطعی مشخص نیست.

صادقی درمورد اینکه اگر فیرات بماند به نفع سایپا خواهد بود یا نه گفت: قرارداد او به پایان رسیده اما او یک سال با تیم ما کار کرده و از بازیکنان و تیم شناخت دارد ما هم تیم جوانی هستیم که به غیر از من ایوبی و شکوری که ۳۳-۳۴ سال سن داریم بقیه همگی در سن ۲۴-۲۵ هستند. ما تیم جوانی هستیم که اگر این تیم حفظ شود و نقاط ضعفمان را هم برطرف کنیم. فصل آینده می‌توانیم در جمع سه چهار تیم اول قرار بگیریم و حتی سهمیه آسیایی کسب کنیم سایپا باشگاهی آرام است که از حاشیه‌ها به دور است و بازیکنان هم همواره در خدمت تیم هستند مشکلی برای کادر فنی ایجاد نمی‌کنند.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه ظاهراً بازیکنان این تیم فقط ۶۰درصد مبلغ قرارداد فصل گذشته را گرفته‌اند گفت: باشگاه سایپا هم مثل تمامی باشگاه‌ها مشکل مالی داشت اما بازیکنان ما این مسائل را رسانه‌ای نمی‌کردند. بازیکنان ما فقط ۶۰درصد از مبلغ قراردادشان را گرفته‌اند که البته رقم‌های قراردادهای ما مثل برخی ۷۰۰-۸۰۰میلیون تومانی یا یک میلیاردی نبود. بیشترین قرارداد یک بازیکن سایپا ۴۰۰ میلیون تومان بود که سقف قراردادهای ما بود. سایر بازیکنان سایپا قراردادشان ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰ و ۳۵۰ میلیون تومان است.

بازیکنان سایپا این باشگاه را دوست دارند و به آن تعصب دارند به خاطر همین مشکلات را رسانه‌ای نمی‌کنند، خود من ۱۴ سال است که در این باشگاه حضور دارم و باشگاه سایپا را دوست دارم.

صادقی در مورد اینکه او به عنوان کاپیتان ۴۰۰میلیون تومان قراردادش است،‌ گفت: خیر، من کمتر از این مبلغ گرفتم. قرارداد من با تمام متمم‌هایش به ۳۰۰ میلیون تومان رسید. من با توجه به مشکلاتی که باشگاه سایپا داشت و از من درخواست شد که رقم قراردادم کم شود دیدم بی‌معرفتی است که بخواهم این مسئله را قبول نکنم و یا بخواهم به تیم دیگری بروم. بنابراین به خاطر تعصب و عرق باشگاهی در سایپا حضور دارم.

وی در مورد شایعه تغییر مدیرعاملی باشگاه سایپا گفت: من هم این شایعه‌ها را شنیده‌ام اما می‌دانید که گروه خودروسازی سایپا در مورد مدیرعاملی باشگاه تصمیم می‌گیرند.

وی در مورد اینکه تا چه زمانی می‌خواهد به فوتبالش ادامه بدهد، گفت:‌ من از اظهارنظر برخی از کارشناسان و بزرگان فوتبال ایران تعجب می‌کنم که مدام از سن و سال برخی از بازیکنان ایراد می‌گیرندو هجمه‌ای علیه بازیکنان با تجربه لیگ به راه افتاده است. ایراد از رضا عنایتی، علی کریمی، مهدی رجب‌زاده یا من و سایر بازیکنان با تجربه نیست که همچنان حضوری پررنگ و تأثیرگذار در تیم‌ها و فوتبال ایران داریم. ایراد از عنایتی نیست که در ۳۶-۳۷ سالگی همچنان در کورس آقای گلی قرار می‌گیرد یا علی کریمی که بازی‌های خوبی برای تیمش انجام می‌دهد و من که ۲۸ بازی را در یک فصل برای سایپا بازی می‌کنم.

کاپیتان سایپا افزود: خود شما بهتر می‌دانید که ما که با تجربه هستیم برای آنکه آماده باشیم و بدنمان همچنان روی فرم باشد باید بیشتر و سخت‌تر تلاش و تمرین کنیم تا یک بازیکن جوان اما نمی‌دانم چرا هجمه‌ای علیه بازیکنان با تجربه به راه افتاده است؟ مگر می‌شود در یک تیم یازده بازیکن جوان حضور داشته باشند، باید تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه به میدان بروند ما هم زمانی جوان بودیم و تلاش کردیم بنابراین این بازیکنان جوان هستند که باید با تلاش و تمرین بیشتر خودشان را در فوتبال ایران نشان بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391