برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شش معیار برای تعیین سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته شد

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۱۹ — ایرنا

رییس سازمان لیگ فوتبال ستارگان قطر گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا، شش معیار را برای تعیین سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در نظر گرفته است.

«هانی بلال» روز سه شنبه با اشاره به اینکه پیش از این ۱۱ معیار برای تعیین سهمیه کشورها اعلام شده بود، تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا این معیارها را به شش معیار کاهش داد.

وی افزود: معیارهای فنی، تعداد تیم ها، انجام فوتبال پاک، داشتن لیگ حرفه ای، ورزشگاه‌ها و زیرساخت‌ها از جمله معیارهای در نظر گرفته شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین سهمیه کشورها در فصل آینده لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا است.

وی با اشاره به اینکه تعداد سهمیه کشورها برای دو فصل آینده لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در ماه نوامبر آینده نهایی می شود، گفت: براساس شیوه جدید تعیین سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، در غرب آسیا کشورهایی که رتبه های اول و دوم را به دست آورند، سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه در پلی آف خواهند داشت.

رییس سازمان لیگ فوتبال ستارگان قطر اظهار کرد: کشورهایی که در رده سوم قرار گیرند، سه سهمیه مستقیم و کشورهایی که در رده های چهارم و پنجم قرار گیرند، دو سهمیه به صورت مستقیم و یک سهمیه در پلی آف خواهند داشت.

همچنین کشورهایی که در رده پنجم قرار دارند، یک سهمیه به صورت مستقیم و دو سهمیه در پلی آف خواهند داشت و کشورهایی که در رده ششم قرار گیرند، یک سهمیه به صورت مستقیم و یک سهمیه در پلی آف دارند.

به گفته بلال، کشورهایی که در رده های هفتم تا دوازدهم قرار گیرند، فقط یک سهمیه در پلی آف خواهند داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391