برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از منتفی شدن حضور ساکت تا حضور مجدد قریب و انصاری

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۱۳ — باشگاه خبرنگاران

قرار بود ساکت در این فصل به استقلال و یا پرسپولیس در هیئت مدیره‌ این دو تیم یاری رساند، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد زیرا وی از حضور در هیئت مدیره‌ استقلال عذر خواسته است.

تیم استقلال

محمدرضا ساکت قرار بود در این فصل به استقلال و یا پرسپولیس در هیئت مدیره‌ی این دو تیم یاری برساند، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد زیرا ساکت از حضور در هیئت مدیره‌ی تیم استقلال عذر خواسته است و قرار نیست این تیم را همراهی کند.

گفتنی است وی اعلام کرده است که قصد حضور در جایگاهی را ندارد، گرچه حاشیه و حرف و حدیث است و به همین دلیل قصد ندارد وارد هیئت مدیره‌ی استقلال شود و تصمیم گرفته است فعالیت‌های کنونی خود را ادامه دهد.

وزارت ورزش و جوانان به دنبال این است که بهترین تصمیم را در مورد هیئت مدیره‌ی تیم استقلال آغاز کند و از گزینه‌هایی استفاده شود که بتوانند استقلال را در تمام زمینه‌ها همراهی کنند، اما این اتفاق در خصوص حضور ساکت رخ نداد و یک گزینه‌ی جدی به دلیل عدم پذیرش حضور در استقلال حذف شد.

** انصاری برای تزریق پول معرفی شد؛ گزینه‌ای که دردسر هیئت مدیره را نپذیرفت

علی انصاری، مدت‌هاست که از نظر مالی استقلالی‌ها را حمایت می‌کند، و حتی اعلام می‌شد که وی عامل اصلی قرارداد چند بازیکن اصلی تیم استقلال است، و قرار بود که برای فصل جدید وی همکاری جدی خود را با عضویت به باشگاه‌ آبی‌ها آغاز کند، اما این اتفاق رخ نداد زیرا اعلام شد که علی انصاری از همکاری با آبی‌ها منصرف شده‌است و قرار نیست به عضویت هیئت مدیره‌ی استقلال درآید.
گفتنی‌است، چند گزینه‌ی حضور در هیئت مدیره توسط مسئولان در وزارت بررسی شدند و بحث اصلی انتخاب اعضاء شرایط مالی و حمایت برخی اعضاء هیأت مدیره است، زیرا مسئولان در نظر دارند شرایطی در دو تیم استقلال و پرسپولیس ایجاد کنند که
مسئولان این دو تیم از درون خود تیم تحت حمایت قرار بگیرند و برای کمک مالی از دولت و وزارت انتظاری نداشته باشند به همین دلیل عضو اصلی هیأت مدیره‌ی استقلال فردی است که از نظر مالی تیم را تحت حمایت کامل قرار دارد.

** احتمال مدیریت قریب افزایش یافت؛ مدیر سابق آبی‌ها خواستار دعاگویی هواداران

بحث مدیریت در استقلال همچنان مطرح و در حال بررسی است اما هنوز هیچ موضوعی قطعی نیست و مسئولان در وزارت نیز در این خصوص بحثی را مطرح نمی‌کنند، زیرا در حال حاضر همه چیز در استقلال امن و امان است و تغییرات به بعد موکور شده‌است، زیرا مسئولان در حال بررسی وضعیت گزینه‌های مدیریتی هستند و در این خصوص شنیده می‌شود که حسین قریب جزء گزینه‌های برتر و اصلی است، و مسئولان در حال بررسی وضعیت وی هستند.

شایان ذکر است، طبق بررسی‌های به عمل آمده، احتمال مدیریت و حضور قریب در استقلال افزایش یافته است و این در حالی‌است که وی خواستار دعاگویی از سوی هواداران تیم استقلال شده و با خنده‌ی فراوان به این نکته اشاره کرده‌است که بحث مدیریت استقلال در آینده بررسی می‌شود و این موضوع شرایط را برای بازگشت این مدیر مسیر و مهیا می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391