برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیام تبریک محمدرضا ساکت برای علیرضا رحیمی

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۵ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان سپاهان با ارسال پیام تبریکی برای علیرضا رحیمی، مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران آرزوی موفقیت کرد.

علی رضا رحیمی

به نقل از سایت باشگاه فولاد ماهان سپاهان، محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد ماهان سپاهان با ارسال پیام تبریکی برای علیرضا رحیمی، مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران آرزوی موفقیت کرد.

در این پیام آمده است: بدینوسیله انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

بدون تردید هدایت و اداره باشگاه قدیمی و پرطرفدار پرسپولیس تهران با عنایت به تجربیات گرانسنگ شما در آینده میان مدت و با استفاده از نظرات کارشناسی کلیه صاحب نظران، پیشکسوتان و نمایندگان جامعه هواداران قابل تحقق بوده و به خصوصی‌سازی پایدار و باثبات، ارتقای دو چندان سطح برند در سطوح بین‌المللی و شادمانی هواداران خواهد انجامید.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با تعلق به مکتب شاهین به عنوان پرچمدار اخلاق در فوتبال ایران و با حمایت زنجیره وسیعی از فوتبالدوستان در میان مرزهای جغرافیایی متکثر از توانمندی بالقوه دسترسی به چشم‌اندازهای تعریف شده برخوردار است، امری که با بهره‌گیری از سوابق ارزشمند شما صورت عمل به خود خواهد پذیرفت.

ضمن عرض تبریک مجدد توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال آرزو می‌نمایم. امید است با اتکال به الطاف لایزال الهی موفق ، موید و پیروز باشید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391