برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌الهی: فعلا من سرپرست تیم امید هستم/ ۱۰۰ نفر روزی ۲۰۰ هزار تومان هزینه دارند

یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۶ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فعلا من سرپرست تیم امید هستم.

علی کفاشیان و هادی آیت اللهی

هادی آیت‌الهی در مورد تیم امید ایران و حضور افاضلی در کادر تیم امید، گفت: وینگادا و دستیارانش تمرینات امید را زیر نظر گرفته‌اند و در حال حاضر همین کادر تمرینات را زیر نظر گرفته‌اند و اگر قرار شود کسی اضافه شود صحبت می‌کنیم من هنوز در مورد فرد جدیدی با وینگادا صحبت نکردم.

وی در مورد اعتراض بازیکنان تیم ملی به لباس‌ها، گفت: آیت‌الهی در مورد اینکه از فدراسیون خواسته شده در مورد البسه تجدید نظر شود، گفت: لباس‌ها مشکل حادی نیست و می‌توانید از نبی که سرپرست تیم ملی است سوال کنید من خیلی در جریان این مسئله نیستم. کفاشیان دو روز پیش با کی‌روش جلسه کلی داشته و صحبت‌هایی که باید می‌شده روز جمعه با ایشان شده است.

وی در مورد انتخاب سرپرست تیم امید گفت: فعلا من در خدمت شما هستم.

آیت‌الهی در مورد شکایت فجرسپاسی در مورد کارت‌ پایان‌ خدمت یکی بازیکنان گفت: با مسایلی که مطرح می‌کنید استرس وارد می‌کنید، کی‌روش صحبتی کرده و نباید آن را بزرگنمایی کنید. تیم فجرسپاسی سقوط کرده است. خود باشگاه باید پیگیری کند و کمیته انضباطی هم اگر مسایلی به دستش برسد، اعلام می‌کند. فدراسیون را نباید درگیر این مسایل کنیم. در مورد کمپ و این مسایل صحبت کنیم و ۱۰۰ نفر در حال حاضر در اردو هستند. روزی ۲۰۰ هزار تومان هزینه داشته باشند می‌دانید چقدر هزینه است. پس زحمات کشیده شده را ببینید و نباید مردم را ناامید کنید.

آیت‌الهی درمورد اینکه مردم را چطور امیدوار می‌کنید، گفت: هر چقدر هم بگوییم شما با یک مصاحبه خرابش می‌کنید ما هیچ قولی نمی‌دهیم زیرا یک توپ کوچک و دو دروازه بزرگ و ۹۰-۹۵ دقیقه است و هرچه خدا بخواهد همان می‌شود.

آیت‌الهی در مورد اینکه کی‌روش گفته دیگر من را نمی‌خواهند، گفت: من نشنیدم که او این مسئله را بگوید و فقط در رسانه‌ها مطرح شده، اگر مستقیم از زبان خودش بشنوم جواب می‌دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391