برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیلیان: سپاهان به هیچ بازیکنی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول نداده است

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۰۹:۱۶ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: سپاهان به هیچ بازیکنی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول نداد و شایعات اعلام شده در رسانه‌ها به هیچ وجه صحت ندارد.

مهرزاد خلیلیان شامگاه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به عدم وجود ثبات مدیریتی باشگاه سپاهان در فصلی که گذشت، اظهار کرد: امیدوارم که مشکلات ما در سال ۹۳ ادامه نداشته باشد و ثبات به تیم سپاهان در فصل جاری دوباره بازگردد.

وی با اشاره به اهمیت همراهی رسانه‌ها با باشگاه سپاهان تصریح کرد: نقش رسانه‌ها در دنیای امروز بسیار مهم است و همه رسانه‌ها همواره می‌توانند یار و یاور تیم‌های مختلف باشند؛ باشگاه در ۲ سال گذشته بالغ بر هزار نفر ساعت در زمینه مدیریت استراتژیک و برنامه‌ریزی در این زمینه کار کرده اما این فعالیت‌ها هنوز اجرایی نشده است و ما تلاش می‌کنیم که در این زمینه اقدامی جدی صورت دهیم.

تعطیلی ۱۷ رشته ورزشی در سپاهان

مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: تعطیلی ۱۷ رشته از باشگاه سپاهان پیام‌آور مشکلات مالی باشگاه و افزایش هزینه‌های آن بود و باید بگویم قدمت هندبال این باشگاه نزدیک به ۲۵ سال است که باید بار دیگر هندبال به این استان بازگردد.

وی با بیان اینکه هندبال تنها رشته‌ای است که می‌تواند برای ما در آسیا مقام بیاورد، افزود: ما تلاش می‌کنیم که این رشته ورزشی را بار دیگر به باشگاه بازگردانیم و کاری کنیم که دوباره در این رشته تیم‌داری کنیم زیرا خودمان سبب شدیم که این رشته باشگاه سپاهان حذف شود.

تکلیف زلاتکو کرانچار در سپاهان

خلیلیان در پاسخ به سئوالی پیرامون ماندگاری یا عدم ماندگاری کرانچار در سپاهان تصریح کرد: باید بگویم که کرانچار یک سرمربی صاحب‌سبک به شمار می‌رود که دو قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی برای ما به ارمغان آورده است اما ما در ابتدای فصل مشکلات بسیاری داشتیم و جدایی چند بازیکن و مصدومیت بازیکنانمان، بر کار تیم تاثیر گذاشت.

وی افزود: ما در پایان فصل تنها به خاطر یک گل نتوانستیم سهمیه آسیایی کسب کنیم و امسال یکی از معدود سال‌هایی است که نتوانستیم در لیگ، جام حذفی و آسیا نتیجه خوبی بگیریم اما به هر حال کرانچار در این زمینه پاسخ می‌دهد و ما جلسات خوبی با او برگزار کرده‌ایم و صحبت‌های بسیاری با او داشته‌ایم اما هنوز هم فرصت داریم و در این زمینه با مطالعه پیش می‌رویم.

مشکلی با باشگاه‌های دیگر نداریم

مدیرعامل سپاهان درباره اختلافات باشگاه‌های مختلف با یکدیگر گفت: ما باید در زمینه مسائل فرهنگی فعالیت داشته باشیم و اگرچه برخی فکر می‌کنند که ما دشمن داریم اما به نظر من اینگونه نیست بلکه ما رقبای خوبی داریم که باید با آنها پرواز کنیم و به قول استاد پرورش، نه کرنش و نه کنش، سیاست ما بوده و ما با باشگاهی درگیری نداریم.

وی خاطرنشان کرد: به نظر من رسانه‌ها در زمینه مسائل ارزشی اقدام می‌کنند و آنها هستند که بازیکنان را ارزش‌گذاری می‌کنند اما هیچ کس نمی‌تواند بگوید که شور و شوق مردم از پیروزی‌ها و یا صعود تیم ملی به جام جهانی چقدر ارزش دارد.

خلیلیان با بیان اینکه شفافیت در قراردادها باید اجرایی شود، گفت: ما باید کاری کنیم که شرایط نابهنجار ایجاد شده در فوتبال درست شود زیرا عدم شفافیت در قراردادها یک مشکل اساسی بوده که باید در این زمینه اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: ما باید در این زمینه اقدام کنیم و همه هزینه‌های باشگاه در مجمع به تصویب رسیده و پس از تصویب هیئت مدیره اجرایی می‌شود و موافق شفاف‌سازی و قرارداد واقعی هستیم اما واقع‌بین و آرمان‌گرا خواهیم بود.

نویدکیا سفیر فرهنگی تیم سپاهان است

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه نویدکیا سفیر فرهنگی تیم سپاهان است، گفت: همه بازیکنان ما از نظر اخلاقی و فرهنگی الگو هستند و باید این الگوها را حفظ کرده و آنها را نگه داریم زیرا ای‌اف‌سی و فوتبال جهان نیز به مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای از خود نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه ما نتوانسته‌ایم رسالت فرهنگی خود را انجام دهیم، اظهار کرد: در زمینه مسائل فرهنگی ما باید طالب تدریج باشیم و مروت و جوانمردی را در دستور کار خود قراردهیم.

خلیلیان با بیان اینکه بسیاری از بزرگان کشور اصفهانی هستند، گفت: ظریف که یکی از بهترین وزرا بوده، اصفهانی است و طیب‌نیا هم یک سپاهانی اصیل است بنابراین ما باید از مدیران اصفهانی حراست کنیم و حضور آنها در کشور نقطه قوتی برای ما است.

باید برای ساخت ورزشگاه نقش‌جهان کاری کرد

وی با بیان اینکه ورزشگاه نقش‌جهان در شاریط نامناسبی قرار دارد، گفت: از سال ۸۲ تا ۹۲ اتفاق خاصی برای این ورزشگاه صورت نگرفته و باید کاری کنیم که این ورزشگاه هرچه سریع‌تر ساخته شود اما پیشنهاداتی درباره این هست که در این فاز از ورزشگاه نقش‌جهان استفاده کنیم که این پیشنهادات در حد حرف است.

مدیرعامل سپاهان خاطرنشان کرد: اجرای فعالیت‌های فرهنگی نیازمند سرمایه‌گذاری بوده و در شرایط کنونی و پر التهاب فوتبال، این کار بسیار سخت است اما باید در این زمینه اقدامات جدی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه هواداران در جهان نقش مهمی ایفا می‌کنند، تصریح کرد: پیشبرد اهداف فرهنگی در فوتبال بسیار دشوار بوده اما با کارهای فرهنگی که در ۲ هفته آینده صورت می‌گیرد، تغییرات گسترده‌ای در زمینه هواداران سپاهان اتفاق می‌افتد.

به هیچ بازیکنی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول ندادیم

خلیلیان درباره شایعه پرداخت قراردادهای سنگین به بازیکنان سپاهان گفت: ما به هیچ بازیکنی یک میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان پول ندادیم و مسائل اعلام شده در رسانه‌ها را به صورت کامل تکذیب می‌کنم؛ وزیر صنعت به دنبال اصلاح بوده و حرف‌هایی درباره صرفه‌جویی زده اما همه می‌دانند که در سال‌های ۹۱ و ۹۲ رقم قرارداد بازیکنان به میزان زیادی بالا رفت و درباره اینکه در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد، هیچ چیز مشخص نیست.

بسیاری از بازیکنان به خاطر مشکلات مالی جدا شدند

وی گفت: بسیاری از بازکینان ما به خاطر مشکلات مالی از سپاهان جدا شده و خلعتبری به این دلیل از سپاهان جدا شد اما باید بگویم که تعریف از شعار حالا حالا قهرمانیم باید تغییر کند زیرا همیشه نمی‌توان قهرمان شد.

بخشش ۳۰ درصدی قرارداد نویدکیا

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره بحث نویدکیا و اینکه چرا او در بازی با مس کرمان برای سپاهان بازی نکرد، گفت: محرم نویدکیا یکی از بازیکنان با تعصب سپاهان به شمار می‌رود که به خاطر باشگاه، ۳۰ درصد از قرارداد خود را به این تیم بخشید اما نمی‌دانم چرا برنامه ۹۰ درباره او اینگونه صحبت کرد.

وی گفت: محرم پیش از بازی با مس کرمان در مراسم فوت همسر علی احمدی شرکت کرد و همسر احمدی به خاطر یک زائده قلبی فوت کرده بود که نویدکیا دوست داشت در کنار او باشد اما او از چند ماه قبل برنامه ازدواجش را برای یک اسفند تدارک دیده بود که با تغییر برنامه بازی‌ها، همه چیز به هم ریخت.

خلیلیان گفت: شما اگر جای او بودید و با مصدومیت هم مواجه می‌شدید، چه می‌کردید و آیا کار او را انجام نمی‌دادید؟

فرافکنی سرخابی‌ها برای سپاهان

وی با بیان اینکه سرخابی‌ها برای سپاهان فرافکنی می‌کنند، گفت: سپاهان تابوی سرخابی‌ها را شکست اما در روزهای گذشته برخی دوستان فرافکنی می‌کنند و باید بگویم که بر خلاف آنها، این روش ما نیست و ما باید کاری کنیم که از منافع باشگاه دفاع کنیم و کاری به صحبت‌های هدف‌دار برخی نداشته باشیم اما در زمینه خطوط قرمزمان کوتاه نمی‌آئیم و خطوط قرمز باشگاه شوخی‌بردار نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره بحث جعلی بودن کارت پایان خدمت بازیکنان فولاد خوزستان گفت: در این زمینه قضاوت را به مردم واگذار می‌کنیم اما هر گونه جعلی محکوم بوده و تا زمانی که این مسئله ثابت نشود، حرفی نمی‌زنیم اما امیدوارم مسئولان فدراسیون در این زمینه پیگیری کنند.

وی پیرامون عدم حضور بازیکنان ملی‌پوش سپاهان در اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: من با هر کسی که در این زمینه صحبت کردم، نظر ما را تایید کرد و به نظرم این تصمیم، موضع صحیحی بود که از سوی باشگاه اتخاذ شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391