برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهنام سراج: تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی با تیم های بزرگ دارد

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۵ — ایرنا

ملی پوش سابق فوتبال ایران در مورد آماده سازی تیم ملی فوتبال برای مسابقات جام جهانی در برزیل گفت: تیم ملی برای حضور موفق و قابل تحسین در جام جهانی باید با تیم های بزرگ جهان بازی تدارکاتی برگزار کند.

بهنام سراج

ˈ بهنام سراج ˈافزود: کادر فنی تیم ملی در اردوی این تیم درآفریقای جنوبی برخی بازیکنان را در اختیار نداشت .به همین دلیل این اردو برای تیم ملی مفید نبود.

وی حضور بازیکنان لژیونر در اردوهای تیم ملی را ضروری خواند و گفت: این بازیکنان برای رسیدن به هماهنگی باید کنار دیگر بازیکنان تیم باشند.

بازیکن ملی پوش سابق فوتبال کشور افزود: البته بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند شرایط حرفه ای دارند و برای رسیدن به هماهنگی زمان زیادی نیاز ندارند.

وی در مورد لغو بازی تدارکاتی تیم ملی ایران و موزامبیک گفت: این بازی چندان برای تیم ملی مفید نبود زیرا بازیکنان دراختیار تیم ملی نبودند و لغو این دیدار ضربه ای به فوتبال ما نخواهد زد. هر تیمی برای کسب آمادگی بیشتر برای حضور در مهمترین تورنمنت جهانی نیاز به بازی های تدارکاتی دارد. از این رو فدراسیون فوتبال بهتر است برای شناخت نقاط ضعف تیم در فکر برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم های بزرگ جهان باشد و دیدار با تیم های باشگاهی را به فراموشی بسپارد.

وی افزود: تیم های ژاپن و کره بازی های تدارکاتی خود را مقابل تیم هایی مانند بزریل برگزار می کنند و همین موضوع باعث پیشرفت فوتبال آنها شده است.

ملی پوش سابق فوتبال کشور گفت: فوتبال ما نسبت به کره و ژاپن دارای استعداد بیشتری است و ظرفیت پیشرفت را دارد اما باید ابزار کار را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهیم .

مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل از ۲۳ خردادماه آغاز می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391