برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهریاری: پارامترهایی برای خوش‌بینی به اعضای جدید هیئت مدیره استقلال نمی‌بینم

دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۷ — تسنیم

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال گفت: افشارزاده فرد محترم و بزرگواری است ولی او سابقه تیم‌داری و باشگاه‌داری ندارد و از همین رو کار سختی در استقلال خواهد داشت.

امیر قلعه‌نوعی و احمد شهریاری

احمد شهریاری درباره انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: به غیر از یکی،دو نفر سایر اعضای هیئت مدیره جدید را نمی‌شناسم. چهره‌های اقتصادی مطرحی در بین این اعضا نمی‌بینم و سوابقی هم از دوستان سراغ ندارم.

وی ادامه داد: هیچ‌کدام از این چهر‌ها تاکنون مدیرعامل باشگاهی که قهرمان شده باشد، نبوده‌اند که بخواهیم در مورد آنها صحبت کنیم. با توجه به این موضوع، پارامترهایی برای خو‌ش‌بین بودن به این اعضا نمی‌بینم. با این وجود از حالا نمی‌توان قضاوتی انجام داد و به آنها باید فرصت داد.

شهریاری در خصوص انتخاب بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل استقلال تصریح کرد: افشارزاده مرد محترم و بزرگواری است ولی او سابقه تیم‌داری و باشگاه‌داری ندارد و از همین رو کار سختی در استقلال خواهد داشت. باشگاه‌داری مسئله خاص خودش را دارد و با مدیریت کردن فدراسیون‌ها تفاوت دارد.

وی با بیان اینکه برای افشارزاده در کار جدیدش آرزوی موفقیت دارد، در مورد اینکه ناراحت نیست که با او برای مدیرعاملی صحبتی انجام نشد، گفت: نه، اینگونه است، در دوره‌های گذشته برای مدیرعاملی من در استقلال صحبت‌هایی انجام و حتی نهایی هم شده بود اما این بار صحبتی با من نشد. دوست داشتم به استقلال خدمت کنم اما امیدوارم دوستان جدید جبران مافات و مشکلات تیم را حل کنند.

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال درباره باقی ماندن مقداد نجف‌نژاد در هیئت مدیره استقلال و اینکه گفته می‌شود برخی از افراد با لابی عضو هیئت مدیره می‌شوند، عنوان کرد: در جریان پشت صحنه انتخاب اعضای هیئت مدیره نیستم و نمی‌توانم اظهار نظری انجام دهم. معیار انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره استقلال را نیز نمی‌دانم و تنها می‌توانم برای آنها آرزوی موفقیت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391