برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توضیح شرکت آچیلا‌ن‌در درباره خرید باشگاه پرسپولیس

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۲ — تسنیم

شرکت آچیلا‌ن‌در درباره خرید باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

به دنبال انتشار «خبر جزییات خریدار باشگاه پرسپولیس» در این خبرگزاری شرکت آچیلان‌در نمابری ارسال کرده که عینا در زیر می‌خوانید:

«عصر روز چهارشنبه ۹۲/۲/۳ خبری در خروجی برخی از خبرگزاری‌ها قرار گرفت که حکایت از خرید بخشی از سهام باشگاه پرسپولیس تهران توسط شرکت آچیلان‌در داشت.

پس از پیگیری‌ مسئولان این شرکت (که با بهت ناشی از نشر این خبر مواجه شده بودند) مشخص شد که این موضوع شایعه کذبی است که در اقدامی خلاف قانون و اخلاق حرفه‌ای، توسط یکی از رقبای بسیار خرد و گمنام شرکت آچیلان‌در که ظاهرا درصدد بزرگ‌نمایی خود برآمده است انتشار یافته است.

در شرکت آچیلان در فردی به نام وحید وحدت‌پور که خود را مدیر عامل شرکت آچیلان در معرفی نموده است هیچ سمتی نداشته و مدیر عامل شرکت آچیلان در به استناد روزنامه رسمی شماره ۷۸۵۴/۹۲/۱۰۰ آقای فرزاد محمدزاده بلداشی می‌باشد و شرکت آچیلان‌در هیچ مذاکره‌ای جهت خرید سهام باشگاه پرسپولیس با هیچ ارگان و نهادی نداشته است.

این شرکت ضمن تکذیب خبر منتشره، با اعلام تذکر مبنی بر ضرورت روابط حرفه‌ای خبر رسانی صحیح به خبرگزاری‌های منتشر کننده این خبر، مخصوصا تسنیم که این خبر را اختصاصی خود اعلام نموده بود، حق تعقیب کیفری ناشر این اکاذیب و جاعل عنوان را برای خود محفوظ داشته و اقدامات مقتضی را در این خصوص معمول خواهد داشت.»

توضیح خبرگزاری تسنیم:

به اطلاع مخاطبان و رسانه‌های محترم می‌رساند که خبرگزاری تسنیم این خبر را برای اولین بار و به صورت اختصاصی منتشر کرد و طی آن خبرنگار این خبرگزاری دو بار از آقای وحید وحدت‌پور می‌پرسد که آیا او مدیرعامل شرکت آچیلان‌در است که با پاسخ مثبت او مواجه می‌شود. با این حال پس از اینکه این خبر روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار گرفت و بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد فرد نامبرده در تماس با خبرنگار تسنیم اعلام کرد که مدیرعامل شرکت درسا است، نه آچیلان‌در. خبرگزاری تسنیم هم که به دلیل اهمیت زیاد موضوع مورد مصاحبه آن را بلافاصله منتشر کرده بود، در خبری با عنوان «توضیح مهم درباره خبر خریدار باشگاه پرسپولیس» (اینجا را بخوانید) این موضوع را اطلاع‌رسانی و از رسانه‌ها درخواست کرد آن را در انتشار خبر خود مدنظر قرار دهند و بسیاری از رسانه‌ها نیز چنین کاری را انجام دادند.

با این حال مسئولان شرکت آچیلان‌در تاکید و اصرار داشتند تکذییبه این موضوع در خبرگزاری تسنیم منتشر شود و تسنیم نیز با وجود اینکه در این باره توضیح داده و عذرخواهی نیز کرده بود، جوابیه این شرکت را منتشر کرد؛ اگر چه به نظر می‌رسد مسئولان این شرکت بیشتر با فردی که چنین مصاحبه‌ای‌ کرده مشکل داشته‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391