برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردا آخرین فرصت برای انتخاب شعار اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۳۰ — تسنیم

تا پایان مهلت انتخاب شعار اتوبوس تیم ملی فوتبال در جام جهانی تنها یک روز باقی مانده است.

تیم تیم ملی ایران

چهارشنبه هفتم می (۱۷ اردیبهشت) فرصت رای گیری برای انتخاب شعار اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران به پایان خواهد رسید. شعاری که بیشترین رای را در این نظرسنجی کسب کند روی اتوبوس تیم‌ ملی فوتبال ایران در جام جهانی حک خواهد شد.

«افتخار پارس»، «یک جهان، یک ملت، یک تیم» و «رویایت را محقق کن» سه شعار منتخب برای تیم ایران است که هرکدام از آنها بیشترین رای را کسب کند بر اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حک خواهد شد.

شعارهای در نظر گرفته شده برای رقبای ایران هم بدین شرح است:

آرژانتین: نه فقط یک تیم، ما یک کشور هستیم / آرژانتین اشتیاق برای فوتبال / پیشتازی رویای یک کشور است

نیجریه: تنها با همدیگر می‌توانیم برنده باشیم / یک بازی، یک ملت / یک جهان، یک ریتم

بوسنی: یازده اژدها، یک رویا، متحد برای پیروزی / اژدهایان در قلب، اژدهایان در زمین / بازی با قلب، فکر با قلب، جان دادن به یک رویا

همچنین شعارهای پیشنهادی برای برزیل میزبان هم جالب توجه است، ابراز اطمینان از کسب ششمین جام جهانی و اینکه در خانه آنها دیگران شانسی ندارند.

برزیل: پیش به سوی ششمین؛ برزیل / نه در خانه ما!!! / خودتان را کنترل کنید! ششمین می‌آید!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391