برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی شجاعی: برای احیای ذوب‌آهن نیاز به صبر و حمایت داریم

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۵ — مهر

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اعلام کرد این تیم برای بازگشت به روزهای اوج و احیا شدن، نیاز به صبر هواداران و حمایت مدیران باشگاه و کارخانه دارد.

علی شجاعی ، در مورد بازگشت به تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان،گفت: روزی که از ذوب‌آهن استعفا دادم، به یکی از اعضای هیات مدیره گفتم که از حقم گذشتم اما شما مطالبات بازیکنان را پرداخت کنید تا برای بقا تیم با مشکلات بسیاری مواجه نشده و هزینه‌های اضافه‌ای پرداخت نکنید.

وی با بیان اینکه این دو سال برایش بسیار سخت گذشت اما خوشحال است ذوب‌آهن در لیگ برتر باقی‌ماند و افزود: چند روز پیش آقای سعید آذری با من صحبت کرد و به من گفت باید به تیم بازگشته و کار را برای موفقیت با قدرت آغاز و ادامه دهید. همچنین در بستن و آماده‌سازی تیم به ما کمک کنید و من هم به خاطر به این درخواست پاسخ مثبت دادم.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر سرمربی تیم معرفی شود تا با مشخص شدن برنامه‌های آماده‌سازی و اردوهای تدارکاتی، بتوانیم تیم را به خوبی برای حضور در لیگ چهاردهم آماده کنیم.

شجاعی در مورد اینکه آیا با حضور شما در ذوب‌آهن احتمال حضور ابراهیم‌زاده در این تیم بیشتر شده؟، اظهار کرد: آنطور که شنیده‌ام ابراهیم‌زاده، کریمی و یک دو مربی دیگر جزو گزینه‌های هدایت تیم برای فصل آینده هستند که قرار است تا روز ۲۰ اردیبهشت‌ماه سرمربی تیم مشخص شود.

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن فصل آینده می‌تواند به روزهای خوب گذشته‌اش باز گردد، تاکید کرد: مربیان در برخی از تیم‌ها با تغییر ۴-۵ بازیکن، تیم خود را برای قهرمانی در فصل بعد تقویت می‌کنند اما در این مدت حدود ۱۰-۱۱ بازیکن تاثیرگذار از ذوب‌آهن رفتند و به نوعی تیم نابود شد. پس این تیم برای بازگشت به روزهای اوج و احیا شدن، نیاز به صبر هواداران و حمایت مدیران باشگاه و کارخانه دارد.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پایان گفت: فکر می‌کنم با حمایت مدیران کارخانه و مدیران باشگاه، تیم فوتبال ذوب‌آهن در فصل آینده با آرامش بیشتری در مسابقات به میدان رفته و به تیمی تبدیل خواهد شد که هواداران و مردم فوتبالدوست انتظار دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391