برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: حق قائل شدن برای ژوزه گل به خودی است

دوشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۱۹ — فارس

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس هشدار داد نباید کسی بگوید باشگاه به مانوئل ژوزه سرمربی اسبق این تیم بدهکار است.

مصطفی شکری، در واکنش به اظهارات دایی که باشگاه پرسپولیس ۶ میلیارد به ژوزه بدهکار است، گفت: به نظرم اظهارات آقایدایی فقط حدس و گمان بوده است چون پرونده ژوزه اینطور که می‌گویند نیست و اگر بخواهیم بر خلاف ادعایمان که گفته‌ایم از ژوزه طلبکاریم را به جلو برویم و حرف بزنیم گل به خودی زده‌ایم و من این را اعلام می‌کنم که مراقب این موضوع باشید.

وی افزود:‌ ما اعلام کرده‌ایم که از ژوزه طلبکاریم اگر حتی در صورت‌های مالی اعلام کنیم که مبلغی به ژوزه بدهکاریم فیفا قطعا آن را پیدا می‌کند و علیه ما مستنداتش را جمع و جور می‌کند و شاید ژوزه افرادی را در ایران داشته باشد که دست به این کارها بزنند. پس من اعلام می‌کنم ما از ژوزه طلبکاریم و به ایشان بدهکار نیستیم و نباید با برخی حرف‌ها گل به خودی بزنیم من قصد بی‌احترامی به هیچکس را ندارم اما این حرف‌ها را زدم تا همه مراقب باشیم.

شکری ادامه داد: ما از ژوزه خسارت می خواهیم چون در قبال باشگاه نقض قانون کرده به همین دلیل معتقدیم که ایشان باید طلبش را به ما پرداخت کند چون بدون اطلاع ما از کشور خارج شده و همه باید در این زمینه به کمک کنند. بدهی ۶ میلیاردی به ژوزه نداریم بلکه از ایشان طبق مستنداتی که داده‌ایم طلبکار هم هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391