برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیاسی: در پرسپولیس آرامش نباشد نمی‌توان کار کرد

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۷ — فارس

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: سعی ما ایجاد آرامش در تیم است چون بدون آرامش نمی‌توان کار کرد.

پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره دیشب اولین نشست علی دایی و رحیمی برگزار شد.

در این جلسه حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز که قرار است کارهای اقتصادی بزرگ را در این باشگاه انجام دهد حضور داشت. به همین دلیل با رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه با دایی و دیدگاهش گفت‌وگو کردیم که در زیر می‌خوانید:

* ابتدا نظرتان را در مورد دیدار با علی دایی بگویید.

همانطور که می‌دانید باید خیلی زود کارهای عقب‌ افتاده را جمع و جور کنیم. در جلسه شب گذشته مسائل زیادی بین دایی و رحیمی مطرح شد که در بعد فنی به هیچ عنوان در تخصص من نیست و به همین دلیل اجازه نمی‌دهم به خودم که درباره این مسئله دخالت و صحبت کنم.

* مانند چه چیزی؟

مسائل روز تیم، اما در کل دایی بسیار نگران مسائل مالی تیم و مخصوصاً بدهی باشگاه به بازیکنان و عوامل سابق بود که همه از سال قبل بر روی دست باشگاه مانده است. من هم در این مورد خیال دایی را راحت کردم.

*چطوری؟

به دایی اطمینان دادم که در جلسات آتی هیئت مدیره باشگاه طرح را بررسی و پس از تصویب هیئت مدیره بچه‌ها به حق و حقوق‌شان می‌رسند. بیشتر جلسه شب گذشته بحث معارفه بود که همدیگر را بیشتر بشناسیم. البته دایی را همه می‌شناسند و نیاز بود که من هم خودم را به این فوتبالیست بزرگ ایران معرفی کنم البته مسائل دیگر نیز بین رحیمی و دایی درباره‌اش صحبت شد که واقعاً از فضای خوب جلسه لذت بردم.

* نظر شما در مورد برنامه و تقویم دایی چیست.

قطعاً ما از برنامه‌های دایی حمایت می‌کنیم اما باید چارچوب‌ها حفظ شود. این برنامه‌های خوب دایی برای ۳ جام در هیئت مدیره بحث و در صورت تصویب اجرایی می‌شود. دایی بازیکن خوش‌نام و سرمربی خوش‌نام‌تر برای لشکر سرخ است و مطمئن باشید به خود دایی هم گفتم هر کاری که از دست من بربیاید برای دایی و تیمش انجام می‌دهم. این حرف من شعار نیست و مطمئن باشید عمل می‌کنم.

*اما امسال ۳ جام را دارید.

بله. کار ما سخت است ان‌شاءالله سعی می‌کنم سال خوبی داشته باشیم در اولین مرحله آرامشی را که پرسپولیس نداشت باید به آن برگردانیم. البته همه زحمت کشیدند و خدای ناکرده نمی‌خواهم کسی را زیر سؤال ببرم من تمام تلاشم را برای آرامش پرسپولیس می‌کنم. از آقای دایی هم خواستم تا به ۳ جام فکر کنیم. به دایی گفتم آیا شما به جز ۳ جام به چیزی دیگری فکر می‌کنید که ایشان هم خدا را شکر مثل دوران فوتبالش نشان داد که بسیار جنجگو و فرصت‌طلب است و به من اطمینان داد با تمام توان تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس انجام خواهد داد.

* اما این موضوع مستلزم رفع مشکلات پارسال است.

بله، قبول دارم می‌دانیم اگر آرامش در پرسپولیس نباشد نمی‌توانیم موفق باشیم سعی می‌کنیم یک طرف جبهه را ما بگیریم و طرف دیگر جبهه را آقای دایی بگیرد رسانه‌ها و هواداران هم به ما کمک کنند تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

* اما تکلیف بازیکنان چه می‌شود.

مردم نگران نباشد دیشب رحیمی از من درخواست برگزاری یک جلسه فوری را داشت که قرار شد پس از بررسی نامه با جلسه اضطراری سریعاً موافقت کنم تا در یکی از روزهای نزدیک جلسه را برگزار و در مورد رفع مباحث بحث کنیم تا پس از صحبت‌های رحیمی و بررسی باشگاه در این چند مدت و تقویم و برنامه‌های دایی تصمیم بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391