برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صحبت های کفاشیان به سوژه سایت های عربی تبدیل شد

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۸ — ایرنا

بدون شک اگر رییس فدراسیون فوتبال می دانست که صحبت های اخیرش در خصوص پیراهن های بازیکنان تیم ملی فوتبال و حاشیه های آن، بازتاب منفی و بعضا کنایه آمیز برای فوتبال کشورمان در رسانه های خارجی خواهد داشت، هرگز چنین سخنی به میان نمی آورد.

علی کفاشیان

پس از انتشار مصاحبه روز پنجشنبه گذشته « علی کفاشیان » رییس فدراسیون فوتبال، سایت های خبری کشورهای عربی با تغییر مفاد آن و یا سوء برداشت، بصورت کنایه آمیز نوشتند: رییس فدراسیون فوتبال ایران گفته که بازیکنان تیم ملی ایران باید در مسابقه های جام جهانی۲۰۱۴در برزیل صرفه جویی کنند و بعد از هر مسابقه، حق تعویض پیراهن های خود را با بازیکنان تیم مقابل ندارند.

این درحالی است که این گفته هادر سایر رسانه‌ها از جمله انگلیسی و آلمانی زبان هم بازتاب داشت.

مسلما کفاشیان با توجه به اینکه سال هاست در عرصه ورزش و فوتبال فعالیت می کند،می داندکه بازیکنان فوتبال بعد از هر بازی پیراهن خود را با بازیکنان تیم رقیب تعویض می کنند، ولی صحبتهای او مبنی براینکه بعد از تمرین پیراهن های خود را نگهدارند،با تغییر از سوی برخی سایت به سوژه داغ رسانه های خارجی علیه فوتبال کشورمان تبدیل شد.

به نظر می رسد که کفاشیان درمسندریاست فدراسیون فوتبال ایران نباید چنین حرفی بویژه دررسانه‌ها بیان می کرد. زیرا در آستانه جام جهانی تمامی رسانه‌ها به هر حرفی حساس بوده و برخی‌ها با شیطنت وتغییر محتوای آن برای تیم حاشیه درست می کنند.

هیچ کس منکر صرفه جویی اقتصادی نیست اما این کار باید به چه طریق و به چه بهایی صورت گیرد؟

درمدت ۲۴ساعت گذشته، بسیاری ازسایتهای خبری کشورهای کوچک عربی با لحنی تمسخرآمیز، گفته های رییس فدراسیون فوتبال کشورمان را سوژه کرده و نوشته اند: ایران کشوری نفت خیز باکمبود پیراهن برای فوتبالیست های خود در جام جهانی برزیل مواجه است.

این درحالی است که حامیان مالی تیم ملی فوتبال ایران، بارها اعلام کرده اند لباس های مورد نیاز ملی پوشان فوتبال کشورمان را درجام جهانی فوتبال تامین خواهند کرد. بنابراین دیگر جای نگرانی وجود ندارد .

صحبت های دو روز پیش علی کفاشیان موجب شد، سایت های بی شماری از قبیل الکوره،الدوری و الکاس قطر، یلاکوره، الدوحه نت و ... تیم ملی فوتبال ایران را فقیر و تهی دست معرفی کنند که بازیکنانش به دستور رییس فدراسیون فوتبال اجازه تعویض پیراهن های خودراهم ندارندوحسرت پیراهن های بازیکنانی چون لیونل مسی، دی ماریا و دیگر بازیکنان صاحب نام فوتبال دنیا در دلشان خواهد ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391