برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طباطبایی: باید تکلیف استقلال هم مثل پرسپولیس زودتر مشخص می‌شود

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳ — فارس

دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: هواداران استقلال نگران این تیم هستند و امیدوارم هرچه سریع‌تر تکلیف استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص شود.

هادی طباطبایی ، در خصوص گمانه‌زنی‌های هیئت مدیره استقلال و اینکه گفته می‌شود نام وی در هیئت مدیره جدید نیز قرار دارد، گفت: واقعیت امر این است که هیچ صحبتی در خصوص حضورم در هیئتمدیره استقلال نشده است.

وی در خصوص اینکه آیاجایگاه پیشکسوت یکباشگاه در هیئت مدیره هست یا خیر، ادامه داد: ما هیچگاه نمی‌توانیم در فوتبال خودمان استانداردهای بین‌المللی را لحاظ کنیم، البته باید تا حدودی خودمان را به این استانداردها هرچه سریع‌تر نزدیک کنیم.بر همین اساس بایداز شرایط بومی فوتبال خودمان هم استفاده کنیم چونیکسری شرایط وجود دارد که مختص فوتبال خودمان است. بنابراین بایدیک تطبیق پذیری به وجود بیاوریم تا به ایده‌آل‌هایمان برسیم.

دروازه‌بان اسبق استقلال تأکید کرد: باید از ظرفیت‌هایی که در فوتبال خودمان هموجود دارد به نحو احسن استفاده کنیم تا بتوانیم با این بومی‌سازی و بهره‌ بردن ازالگوهای روز جهان به استانداردها نزدیک شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که در صورت پیشنهاد حضور در هیئت مدیره آیا این موضوع را قبول خواهد کرد یا خیر گفت: اجازه دهید در خصوص اتفاقی که هنوز نیفتاده، حرفی نزنم.

طباطبایی در پایان گفت: هواداران استقلال نگران این تیم هستند و در هر صورت امیدوارم هرچه سریع‌تر تکلیف استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص شود. باید زودتر تیم استقلال جمع شود و این تیم برای فصل آینده کارش را آغاز کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391