برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طباطبایی: با من صحبتی برای حضور در هیات‌مدیره نشده است

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۵۹ — فارس

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: برای حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال هیچ صحبتی با من انجام نشده است.

هادی طباطبایی در مورد وضعیت باشگاه استقلال و اینکه برخی از پیشکسوتان درخواست کردند پس از مشخص شدن وضعیت پرسپولیس به مسائل باشگاه استقلال نیز رسیدگی شود عنوان کرد: طبق شنیده‌های ما قرار است وضعیت استقلال هم به زودی مشخص شود و اگر این اتفاق عملی و اجرایی شود زمان زیادی برای رسیدگی به مسائل تیم وجود داد اما اگر طی چند وقت آینده در این امر تصمیم‌گیری نشود مطمئنا زمان از دست رفته و برای تیم خوب نیست.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های احتمالی حضور در هیات‌مدیره استقلال است خاطرنشان کرد: در این رابطه هیچ‌کس با من صحبتی نکرده و هیچ تماسی برای این کار با من نگرفته است.

طباطبایی در مورد اینکه آیا در صورت ارائه این پیشنهاد با حضور در هیات مدیره استقلال موافقت می‌کند خاطرنشان کرد: وقتی چنین صحبتی مطرح نشده نمی‌توانم در مورد آن اظهار نظر کنم.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با حضور افراد ورزشی در هیات مدیره موافق است خاطرنشان کرد: این مسئله در فوتبال ایران وجود داردو نمی‌توانیم خیلی خودمان را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کنیم. بخشی از کار به استانداردهای بین‌المللی بر می‌گردد وباید به شرایط فوتبال خودمان هم نگاه کنیم که با پتانسیل‌های خودمان به سمت جلو حرکت کنیم البته باید رفته‌رفته خودمان را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کنیم و فکر نمی‌کنم حضور افراد ورزشی در هیات‌مدیره به ضرر تیم باشد.

طباطبایی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است ابتدا هیات‌مدیره انتخاب شده و سپس مدیرعامل را معرفی کنند عنوان کرد: این اتفاق بدی نیست، قاعده کار همین است، سیاستگذاری باشگاه توسط هیات‌مدیره انجام می‌شود و مدیرعامل کار را جلو می‌برد.

وی در مورد اینکه از محمد آجرلو به عنوان گزینه احتمالی مدیرعاملی استقلال نام می‌برند عنوان کرد: آجرلو جزو مدیران توانمند فوتبال ایران است و او می‌تواند به استقلال کمک کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391