برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تبریک ویژه مدیرعاملی رحیمی به بنگر و دهنوی !

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۴ — آی اسپرت

شاید باید آنها دنبال تیمی غیر از پرسپولیس باشند و شاید هم رحیمی با روی خوش نشان دادن به بنگر و دهنوی نشان بدهد که در پرسپولیس به حاشیه‌ها کاری ندارد و برای کار کردن آمده است نه تسویه حساب و این حرفها.

"کوه به کوه نمی رسه، آدم به آدم می رسه" را حالا محسن بنگر و قاسم دهنوی با پوست و استخوان درک می کنند. چرا که مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس همان کسی است که بنگر و دهنوی به دلیل اختلاف عمیق با او قید سپاهان را زدند. به همین دلیل اصفهانی‌ها و خصوصا سپاهانی هایی که در یکی دو سال اخیر عادت کرده اند تا بنگر و دهنوی را سوژه کنند، با به اشتراک گذاشتن مطلبی با تیتر "گذر پوست به دباغ خانه افتاد" مدیرعاملی رحیمی را به طعنه به این دو بازیکن تبریک گفتند، البته از آن تبریکهای آنچنانی!

محسن بنگر دو فصل پیش و در زمان مدیرعاملی رحیمی در سپاهان به صورت نه چندان مناسبی سپاهان را به مقصد پرسپولیس ترک کرد، همچنین قاسم دهنوی نیز در ابتدای فصل گذشته بر سر پیوستنش به پرسپولیس درگیری‌هایی شدید با رحیمی، مدیرعامل وقت سپاهان داشت. شاید باید آنها دنبال تیمی غیر از پرسپولیس باشند و شاید هم رحیمی با روی خوش نشان دادن به بنگر و دهنوی نشان بدهد که در پرسپولیس به حاشیه‌ها کاری ندارد و برای کار کردن آمده است نه تسویه حساب و این حرفها.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391