برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تدارکاتچی پرسپولیس جریمه شد! تائید محکومیت تراکتورسازی

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۳۷ — فارس

کمیته انضباطی و استیناف آرا خود را در خصوص تیم های متخلف اعلام کردند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم داماش گیلان و پرسپولیس در حالی هفتم فروردین در رشت برگزار شد که از سوی داود کاشانی تدارکات تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر تحریک تماشاچیان تیم مقابل صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی وی را به توبیخ کتبی در پروندهو پرداخت مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی صورت گرفت و طبق بند ۴ ماده ۲۲ آیین نامه انضباطی تیم داماش به توبیخ کتبی در پرونده و مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در خصوص درخواست استیناف باشگاه داماش گیلان، کمیته استیناف اعلام می‌کند که محکومیت باشگاه ورزشی داماش گیلان به لحاظ فحاشی تماشاگران علیه مسئولین تیم ملوان به رای یک مسابقه بدون حضور تماشاگر و مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی در جریان مسابقه دو تیم داماش گیلانو ملوان انزلی از سری مسابقات لیگ برتر، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادره وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می شود.

همچنین در خصوص اعتراض باشگاه تراکتورسازی تبریز به کمیته استیناف، این کمیته اعلام کرد که محکومیت باشگاه ورزشی تراکتورسازی تبریز نسبت به تخلف تماشاگران این تیم علیه تیم سایپا و فحاشی به داور، رای به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی در بازی مقابل تیم سایپا که ۲۱ دی ماه ۹۲ ، کمیته استیناف با بررسی پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه صادر وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون ضمن رد اعتراض ، دادنامه صادره عینا تایید می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391