برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: همکاری من با نفت مسجد سلیمان منوط به تصمیم مدیران باشگاه است

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۱۵ — ایسنا

گزینه سرمربیگری تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان تصمیم نهایی را درباره او می‌گیرند.

مجتبی تقوی درباره مذاکرات خود با باشگاه نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: صحبت های اولیه را با باشگاه نفت مسجد سلیمان انجام دادیم و من هم شرایطم را به آنها اعلام کردم، حال باید مدیران باشگاه تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

وی همچنین افزود: خوزستان زادگاه من است و من خوشحال می‌شوم بتوانم به تیم شهر مسجد سلیمان کمک کنم، البته من یک مربی حرفه ای هستم و بر اساس برنامه هایم عمل می‌کنم، بنابراین برنامه هایم را به باشگاه ارائه دادم تا در مورد همکاری با من تصمیم گیری کنند.

تقوی همچنین در ادامه با اشاره به پتانسیل بالای فوتبال خوزستان اضافه کرد: استان خوزستان دارای استعدادهای زیادی در زمینه فوتبال است و می‌تواند با یک مدیریت هوشمند به سطح بالایی در فوتبال ایران دست یابد. اگر تاکنون هم نتوانسته به اوج موفقیت برسد به خاطر ضعف مدیریتی بوده است. در این استان جوانان خوب و مستعدی وجود دارند که می‌شود با سرمایه گذاری روی آنها از پتانسیل بالای آنها استفاده کرد.

وی همچنین در پایان در پاسخ به این سوال که چند درصد احتمال دارد فصل آینده شما را روی نیمکت تیم نفت مسجد سلیمان ببینیم، خاطرنشان کرد: همه چیز به تصمیم مدیران این باشگاه برمی‌گردد و من تابع تصمیمیات آنها هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391