برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقدیر آزمایشگاه کلن آلمان از فعالیت‌های مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران

یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۰۳ — فارس

آزمایشگاه کلن آلمان با ارسال نامه‌ای به رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، از فعالیت‌های مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.

به نقل از سایت فدارسیون فوتبال،نایب رئیس انستیتو بیوشیمی مرکز تحقیقات پیشگیری از دوپینگ آزمایشگاه کلن آلمان با ارسال نامه‌ای به رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، از فعالیت‌های مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.

دکتر هانس گییر- نایب رئیس انستیتو بیوشیمی مرکز تحقیقات پیشگیری از دوپینگ آزمایشگاه کلن آلمان با ارسال نامه‌ای به دکتر احمد هاشمیان از فعالیت‌های مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.

متن نامه هانس گییر- نایب رئیس انستیتو بیوشیمی مرکز تحقیقات پیشگیری از دوپینگ آزمایشگاه کلن آلمان به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر هاشمیان

همانگونه که مستحضرید دوره آموزشی آنالیز نمونه خون در آزمایشگاه کلن برای دکتر کبارفرد (نماینده اعزامی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال) برگزار شد. در ابتدا لازم می‌دانم به شما به دلیل داشتن چنین عضو با صلاحیتی در کمیته پزشکی تبریک عرض کنم. ما در طی این دوره، مکالمات و بحث های فشرده‌ای در رابطه با جنبه‌های مختلف آنالیز دوپینگ بالاخص در فوتبال داشتیم و بسیار خوشحالیم که دکتر کبارفرد را در کمال آگاهی و اطلاع از دانش روز دنیا مشاهده می‌کنیم.

ما اطمینان داریم که حضور شما، دکتر کبارفرد و یا هر یک از اعضای دیگر کمیته پزشکی با چنین دانشی در نهادهای بین المللی فیفا یا وادا می تواند ارزشمند باشد. ما همچنان در رابطه با امکان همکاری‌های آتی در زمینه‌های تحقیقاتی (که از طرف فیفا و وادا حمایت مالی می شوند) گفتگو کردیم.

امیدواریم که دکتر کبارفرد نظرات ما را در خصوص فعالیت‌های فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در زمینه مبارزه با دوپینگ به شما منتقل کرده باشند. بر اساس اطلاعات ما از فعالیت‌های جهانی مبارزه با دوپینگ و با توجه به نکاتی چون تعداد نمونه گیری‌ها، کیفیت ارسال نمونه‌ها، اهمیت دادن به محدودیت‌های زمانی، کیفیت مکاتبات، مدیریت نتایج و غیره می‌توانیم ادعا کنیم که فعالیت‌های مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران عالی و مثال زدنی است.

به خصوص و در میان این فعالیت‌ها می‌توان به حمل باکیفیت نمونه‌های اخذ شده اشاره کرد. این ارسال با کیفیت علی رغم تمام مشکلات پیش روی انتقال محموله به خارج از کشور انجام شده است.

همچنین می‌توان از تقاضای اخیر کمیته پزشکی جهت برگزاری دوره آموزشی جمع آوری و آنالیز نمونه خون به عنوان یک راهبرد رو به جلوی این کمیته نام برد. این در حالی است که نمونه گیری خون به تازگی در فوتبال بین المللی به اجرا درآمده است.

این بازخورد مثبت از طریق ما برای پروفسور ورژاک (افسر ارشد پزشکی فیفا) نیز ارسال شده است.

از همکاری صمیمانه شما در سال گذشته متشکریم و امیدواریم این همکاری‌ها همچنان در آینده ادامه یابد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391